Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Stephanie Perkins

Od autora Stephanie Perkins máme v nabídce 8 titulů

1.
Stephanie Perkins  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Možná za to můžou ty dlouhé a líné dny, nebo je to možná to teplo, co lidi dohání k šílenství. Ať tak či tak, léto je tím správným časem na lásku. Letní dny a noci vám přináší 12 kouzelných prázdninových políbení od těch nejznámějších young adult... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Jestli máte rádi vánoční příběhy, vánoční filmy, vánoční pořady v televizi a speciální vánoční díly vašich oblíbených seriálů a především, jestli máte rádi vánoční antologie, pak se do téhle knížky rozhodně zamilujete. Dárek z lásky sepsalo... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Stephanie Perkins  ·  MacMillan (2015)
NA SKLADĚ
A collection of joyful festive stories that will keep you warm during the cold winter months. On the first day of Christmas, my true love gave to me... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Stephanie Perkins  ·  Pan Macmillan (2016)
Summer Days and Summer Nights is a beautiful collection of twelve gorgeously romantic short stories, by some of the most talented and exciting YA authors writing today. Collected together by Stephanie Perkins, the editor behind My True Love Gave to Me, th (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Stephanie Perkins  ·  CooBoo (2015)
(5)
Isla je beznadějná romantička. Během prvního roku studia na americké škole v Paříži se zakoukala do introvertního kreslíře Joshe. Poté, co se v létě potkají na Manhattanu, to vypadá, že románek by mohl být skutečnější, než si Isla kdy vysnila... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Stephanie Perkins  ·  CooBoo (2013)
(2)
Začínající návrhářka Lola Nolanová nevěří na módu… věří v kostýmy. Čím výraznější outfit, čím třpytivější, čím zábavnější, čím divočejší – tím líp. Ale Lola je přes neskutečné modely také hodnou dcerou a kamarádkou s velkými plány do budoucna... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Stephanie Perkins  ·  Penguin Books (2013)
Lola Nolan is a budding costume designer, and for her, the more outrageous, sparkly, and fun the outfit, the better. And everything is pretty perfect in her life (right down to her hot rocker boyfriend) until the Bell twins, Calliope and Cricket, ... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
8.
Stephanie Perkins  ·  CooBoo (2012)
(4)
Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie - přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 14%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička