Než jsem zemřela - S.K. Tremayne
E-kniha
Než jsem zemřela

Kath žije spokojeně skromný život s manželem a plachou dcerkou na samotě hluboko krásných, byť bezútěšných vřesovišť v Dartmooru. Pak se ale náhle probouzí z kómatu – s neurčitou vzpomínkou na autonehodu a s dočasnou ztrátou...

  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    249 Kč
    Ihned ke stažení
  • Knihapevná vazba s přebalem
    279 Kč
    Na skladě

Dítě ohně - S. K. Tremayne
Audiokniha
Dítě ohně

Když si Rachel vezme Davida, zdá se, že má vše. Stěhuje se do nádherného domu a s novým manželem získává bohatství, lásku i milého nevlastního syna Jamieho. Brzy se ale Jamieho chování změní. Tvrdí, že ho pronásleduje přízrak jeh

  • AudioknihaMP3 ke stažení
    299 Kč
    Ihned ke stažení

Ledové sestry - S. K. Tremayne
Audiokniha
Ledové sestry

Rok po smrti malé Lydie se její rodiče Sarah a Angus s jejím jednovaječným dvojčetem Kirstie odstěhují na malý izolovaný ostrov. Doufají, že tam začnou nový život. Jenže Kirstie prohlásí, že došlo k omylu a že je ve skutečnosti Lydi

  • AudioknihaMP3 ke stažení
    329 Kč
    Ihned ke stažení
  • Knihapevná vazba s přebalem
    Vyprodané

Dvojčatá z ľadu - S.K. Tremayne
Dvojčatá z ľadu 
SK

Angus a Sarah Moorcroftovci ešte donedávna viedli vysnívaný život v krásnom londýnskom dome a tešili sa zo svojich dvojčiat Kirstie a Lydie a z malého psíka. Lenže všetko sa zmenilo, keď malá Lydia nešťastnou náhodou vypadla z balkóna...

  • Knihapevná vazba
    291 Kč
    Na skladě
  • Přečtenámírně opotřebovaná
    242 Kč
    Na skladě

Dítě ohně - S.K. Tremayne
Dítě ohně

Když si Rachel vezme okouzlujícího Davida, zdá se, že všechno bude dokonalé. Nechává za sebou život v Londýně a přesouvá se do nádherného Carnhallow House v Cornwallu. S novým manželem získává...

Další formáty

The Ice Twins - S.K. Tremayne
The Ice Twins 
EN

One of Sarah's daughters died. But can she be sure which one? *THE SUNDAY TIMES NUMBER ONE BESTSELLING NOVEL* A terrifying psychological thriller perfect for fans of THE GIRL ON THE TRAIN. A year after one of their identical twin daughters...

  • Knihabrožovaná vazba
    246 Kč
    Více než 30 dní

Dieťa ohňa - S.K. Tremayne
Dieťa ohňa 
SK

Keď sa Rachel vydá za príťažlivého tmavovlasého Davida, všetko zapadne na svoje miesto. Skončí s osamelým životom v Londýne, presťahuje sa do krásneho panského sídla Carnhallow House v Cornwalle a získa bohatstvo, lásku a milujúceho...



Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

Nepřečtete na zařízeních:

  • Kindle

Více informací v našich návodech

„Když chceš hrát o trůny, můžeš buď vyhrát, nebo zemřít. Jiná cesta není.“

Hra o trůny - George R.R. Martin
Hra o trůny
George R.R. Martin