Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Paula Hawkins

Britská spisovatelka Paula Hawkins se narodila 26. srpna 1972 v Harare v Zimbabwe. Její otec zde vyučoval ekonomii a žurnalistiku na univerzitě. Ve svých sedmi letech se přestěhovala do Londýna. Hawkins vystudovala na Oxfordu filozofii, politiku a ekonomii a začala pracovat jako novinářka pro The Times. V Londýně žije dodnes. Od novinových článků postupně přešla k beletrii a začala tvořit pod pseudonymem Amy Silver; to bylo koncem roku 2009 a psala zejména romantickou a komediální fikci. Čtyři její povídky vyšly v souboru Confessions of a Reluctant Recissionista. Se svými povídkami ale nedosáhla dalšího, výraznějšího úspěchu, proto se rozhodla, že se bude věnovat vážnějším žánrům s temnější atmosférou. To byl zásah do černého, jelikož její román Dívka ve vlaku (The Girl on The Train, 2014) okamžitě zaznamenal obrovský úspěch. Thriller zabývající se domácím násilím a závislostmi na alkoholu a drogách prý napsala za pouhých šest měsíců.

Více informací

Od autora Paula Hawkins máme v nabídce 19 titulů

1.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #17 (30)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (220)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (220)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ (220)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou. Potřebujete vědět víc?... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Paula Hawkins  ·  Transworld (2016)
NA SKLADĚ (220)
Rachel catches the same commuter train every morning. She knows it will wait at the same signal each time, overlooking a row of back gardens. She's even started to feel like she knows the people who live in one of the houses. 'Jess and Jason', ... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Do vody  E-KNIHA SK
Paula Hawkins  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (30)
Vyhýbajte sa tichým vodám. Neviete, čo skrývajú. Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky. V lete v tom istom roku stretol rovnaký osud aj mladé dospievajúce dievča... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Dievča vo vlaku  E-KNIHA SK
Paula Hawkins  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (220)
Príbeh čerstvo rozvedenej Ráchel býva často prirovnávaný ku Stratenému dievčaťu (The Gone Girl) alebo ku románu Dřív než půjdu spát Rachel každé ráno cestuje tým istým vlakom do Londýna. Vie, že pri jednom návestidle spoj... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
8.
Dívka ve vlaku  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Paula Hawkins  ·  OneHotBook (2016)
(65)
Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku a trhá rekordy v rychlosti prodeje. Vypráví příběh Rachel, která dojíždí ranním vlakem do Londýna. Den co den vlak na chvíli zastaví u návěstidla a u (více o audioknize)
Naše cena: 329 Kč ihned ke stažení
9.
Do vody  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Paula Hawkins  ·  OneHotBook (2017)
Je Beckford místem sebevražd? Nebo se tu lze jen snadno zbavit potížistek? (více o audioknize)
Naše cena: 349 Kč ihned ke stažení
10.
Paula Hawkins  ·  Transworld (2017)
NA SKLADĚ (30)
With the same propulsion that captivated millions of readers worldwide in her debut, The Girl on the Train, Paula Hawkins unfurls a gripping, twisting, layered story set in a small... (více o knize)
Naše cena: 687 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Paula Hawkins  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ (30)
Vyhýbajte sa tichým vodám. Neviete, čo skrývajú. Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky. V lete v tom istom roku stretol rovnaký osud aj mladé dospievajúce dievča... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Paula Hawkins  ·  Transworld (2016)
(220)
Really great suspense novel. Kept me up most of the night. The alcoholic narrator is dead perfect' STEPHEN KING Rachel catches the same commuter train every morning. She knows it will wait ... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Paula Hawkins  ·  OneHotBook (2017)
TOP #95
Je Beckford místem sebevražd? Nebo se tu lze jen snadno zbavit potížistek? Malé městečko Beckford obtáčí řeka, jejíž tichá zátočina vytváří tůň, nad kterou strmí vrcholky skal. Její poklid je však jen zdánlivý - smrt tu během... (více o audioknize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Paula Hawkins  ·  Doubleday (2017)
NA SKLADĚ (30)
With the same propulsion that captivated millions of readers worldwide in her debut, The Girl on the Train, Paula Hawkins unfurls a gripping, twisting, layered story set in a small riverside town... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Paula Hawkins  ·  Slovart (2015)
NA SKLADĚ (220)
Psychologický thriller The Girl on the Train od britskej autorky Pauly Hawkins je označovaný za jeden z najlepších debutov tohoto roku. Príbeh čerstvo rozvedenej Ráchel... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Dívka ve vlaku (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Paula Hawkins  ·  OneHotBook (2015)
(65)
Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku a trhá rekordy v rychlosti prodeje, vychází česky v audiu o 14 dní dříve než tištěná kniha!... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Zboží je vyprodané, zřejmě už nebude dostupný
17.
Paula Hawkins  ·  Slovart (2016)
(220)
Bestseller roka 2015. Viac ako 3 milióny predaných výtlačkov za rok. Paula Hawkins je podľa časopisu Glamour autorkou roka 2015. Na motívy knihy bol nakrútený rovnomenný film!!! ... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Paula Hawkins  ·  Doubleday (2015)
(220)
Gripping, enthralling - a top-notch thriller and a compulsive read". (S J Watson, bestselling author of Before I Go To Sleep). Rachel catches the same commuter train every morning.... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Paula Hawkins  ·  Pocket Books (2016)
(220)
Entre la banlieue où elle habite et Londres, Rachel prend le train deux fois par jour: à 8 h 04 le matin, à 17 h 56 le soir. Et chaque jour elle observe, lors d'un arrêt, une jolie maison en contrebas de la voie ferrée. Cette maison, e (více o knize)
Naše cena: 434 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička