Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024
Hora v moři - Ray Nayler, Host, 2024
Zmizelé z Cooley Ridge - Megan Miranda, Ikar CZ, 2017
Zmizelé z Cooley Ridge

Je to deset let, co Nicollete Farellová odešla z rodného Colley Ridge, malého městečka v Severní Karolíně, kde se každý zná s každým. A taky deset let od chvíle, kdy beze stopy zmizela její nejlepší kamarádka Corinne...

  • Přečtenámírně opotřebovaná
    133 Kč
    Skladem
  • Knihapevná vazba
    279 Kč
    Více než 30 dní

Soulprint - Megan Miranda, Bloomsbury, 2015
Soulprint 
EN

Alina Chase has spent her entire life in confinement. With the science of soul-printing now a reality, she is 'protected' for her own safety – and the safety of others – because her soul has done terrible things ... or so she's told...

  • Knihabrožovaná vazba
    295 Kč
    Více než 30 dní

Fragments of the Lost - Megan Miranda, Penguin Books, 2018
Fragments of the Lost 
EN

A suspenseful psychological mystery about one girl's search to uncover the truth behind her ex-boyfriend's death. Perfect for fans of We Were Liars and 13 Reasons Why.Jessa Whitworth knew she didn't belong in her ex-boyfriend Caleb's room. But she couldn'

  • Knihabrožovaná vazba
    203 Kč
    Skladem 1 ks

Naprosto cizí - Megan Miranda, Ikar CZ, 2018
Naprosto cizí

Když Leah Stevensová přijde o prestižní post reportérky bostonských novin i o svou dobrou pověst, nastanou jí těžké časy. Nevinné setkání s bývalou spolubydlící Emmy Greyovou však skončí dost překvapivě: obě mladé ženy...


The Safest Lies - Megan Miranda, Penguin Books, 2019
The Safest Lies 
EN

From the New York Times bestselling author of All the Missing Girls and The Perfect Stranger comes a captivating psychological thriller about a girl who must face her darkest fears - but can she outrun the past? ...

  • Knihabrožovaná vazba
    208 Kč
    Skladem 1 ks

Idealʹna neznayomka - Megan Miranda, Stary Lev, 2021
Idealʹna neznayomka 
UK

Za spynoyu kolyshnʹoyi zhurnalistky Liyi Stivens bahato nevdach i bolyuchykh pomylok — yikh ne vyyde ni zahladyty, ni zabuty, ni prytlumyty plynom chasu...

  • Knihapevná vazba
    345 Kč
    Více než 30 dní

The Perfect Stranger - Megan Miranda, Corvus, 2018
The Perfect Stranger 
EN

What happens when your best friend becomes your worst nightmare... Having reached a dead end in Boston, failed journalist Leah Stevens needs a change. When she runs into an old friend, Emmy Grey, who is moving to...

  • Knihabrožovaná vazba
    229 Kč
    Více než 30 dní

Tá, čo prežije - Megan Miranda, Ikar, 2017
Tá, čo prežije 
SK

Presne desať rokov uplynulo odvtedy, čo Nicolette Farrellová zmaturovala a odišla z rodného mestečka Colley Ridge. V tom čase jej najlepšia priateľka Corinne zmizla bez stopy a vinník ani telo sa nenašli. Nic sa prvý raz vracia domov...



Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

  • Kindle
Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

„Kdosi řekl, že deprese a krize nejsou nic jiného než neschopnost vidět vlastní budoucnost v růžových barvách.“

Exit West - Mohsin Hamid, 2018
Exit West
Mohsin Hamid