Na skladě, objednávejte ale rychle

Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat...

-5%
332 Kč

332 Kč

Sleva 5%
Na skladě, objednávejte ale rychle

Every Exquisite Thing

 • Headline Book, 2017
Dodání může trvat více než tři týdny

Nanette O'Hare is an unassuming teen who has played the role of dutiful daughter, hard-working student, and star athlete for as long as she can remember. But when a beloved teacher gives her his worn copy of The Bubblegum Reaper ...

-5%
302 Kč

302 Kč

Sleva 5%
Dodání může trvat více než tři týdny

Terapie láskou

 • Knižní klub, 2013
Vyprodané

Pat Peoples se vrací z léčebny pro duševně choré a svět kolem mu nedává příliš smysl. Oblíbený fotbalový tým hraje na stadionu, který před několika měsíci ještě nestál, přátelé mají manželky a děti, ačkoli nedávno byli ještě svobodní...

149 Kč

149 Kč

Vyprodané

Every Exquisite Thing

 • Headline Book, 2016
Dodání může trvat více než tři týdny

From Matthew Quick, bestselling author of The Silver Linings Playbook, comes a heartfelt, unconventional and moving novel for readers who love John Green and Annabel Pitcher. Nanette O'Hare is an unassuming teen who has played the role ...

-5%
385 Kč

385 Kč

Sleva 5%
Dodání může trvat více než tři týdny
Dodání může trvat více než tři týdny

From Matthew Quick, the bestselling author of The Silver Linings Playbook. Bartholomew Neil is thirty-nine and lost. After the death of his beloved mum he has no idea how to be on his own, and he knows it's about time he found his flock...

-5%
290 Kč

290 Kč

Sleva 5%
Dodání může trvat více než tři týdny
Na skladě, objednávejte ale rychle

Amber Appleton has a lot to be thankful for. OR Amber Appleton has never had it easy. Both are true. On the one hand, she's got the best friends a seventeen year old could ask for and a loyal dog, Bobby Big Boy...

-5%
320 Kč

320 Kč

Sleva 5%
Na skladě, objednávejte ale rychle

The Reason You're Alive

od 309 Kč

Kniha Pan Macmillan, 2017
-5 %
495 Kč
Dodání může trvat více než tři týdny
Kniha Picador, 2018
-5 %
309 Kč
Posíláme do čtyř dní
-5 %
495 Kč
-5 %
309 Kč
Dodání může trvat více než tři týdny

A powerful and important book for fans of Mark Haddon, THE SILVER LININGS PLAYBOOK and Jay Asher. How would you spend your birthday if you knew it would be your last? Eighteen-year-old Leonard Peacock knows exactly what he'll do...

-5%
290 Kč

290 Kč

Sleva 5%
Dodání může trvat více než tři týdny

The Silver Linings Playbook

od 164 Kč

-40 %
164 Kč
Na skladě, objednávejte ale rychle
-5 %
259 Kč
Na skladě, objednávejte ale rychle
-5 %
259 Kč

Love May Fail

od 302 Kč

Kniha Pan Macmillan, 2016
-5 %
302 Kč
Dodání může trvat více než tři týdny
Kniha MacMillan, 2015
-5 %
345 Kč
Dodání může trvat více než tři týdny
-5 %
302 Kč
-5 %
345 Kč

Odpusť mi, Leonard Peacock

od 224 Kč

-40 %
224 Kč
Na skladě, objednávejte ale rychle
-30 %
262 Kč
Na skladě, posíláme ihned
Vyprodané

Terapia láskou

od 224 Kč

-30 %
262 Kč
Na skladě, objednávejte ale rychle
-40 %
224 Kč
Na skladě, posíláme ihned
Vyprodané

„K dobré knize je třeba dobrých čtenářů.“

Victor Hugo