Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Katja Kettu

Od autora Katja Kettu máme v nabídce 5 titulů

1.
Katja Kettu  ·  Argo (2015)
(4)
Je pozdní léto roku 1944 a v oblasti Pečenga na severu Finska probíhá laponská válka. Nemanželská dcera ze šamanské rodiny, odmalička odsunutá na okraj společnosti, vykonává důležité povolání porodní báby. Její život, to jsou cesty v nočním mrazu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
2.
Katja Kettu  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ
Píše se rok 1937, když se patnáctiletá Finka Irga v Laponsku zamiluje do sovětského agitátora. Po zbrklém útěku do Sovětského svazu se jako politická vězeňkyně na mnoho let dostane do pracovního lágru ve Vorkutě, kde vládne krutý režim a ještě krutější... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Katja Kettu  ·  Argo (2016)
Deset dýmek – deset příběhů. Mrazivý příliv ve Fjordu Mrtvého muže vynáší na břeh dýmky z různých koutů světa. Každá dýmka je opředena vlastní historií, která čtenáře zavádí do carského Ruska, na dalekou Sibiř, ale také do předválečného Berlína nebo... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
Porodní bába  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Katja Kettu  ·  OneHotBook (2016)
(4)
Nemožná láska v nepříčetné podobě v nesnesitelné době…Je pozdní léto roku 1944 a v oblasti Pečenga na severu Finska probíhá laponská válka. Nemanželská dcera ze šamanské rodiny, odmalička odsunutá na okraj společnosti, působí j (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
5.
Porodní bába (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Katja Kettu  ·  OneHotBook (2016)
(4)
Je pozdní léto roku 1944 a v oblasti Pečenga na severu Finska probíhá laponská válka. Nemanželská dcera ze šamanské rodiny, odmalička odsunutá na okraj společnosti, působí jako porodní bába... (více o audioknize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička