Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Josef Lada

Od autora Josef Lada máme v nabídce 80 titulů

1.
Josef Lada  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Hřejivá dárková knížka, kterou věnoval milovaný malíř všem dětem. Lidová říkadla, bajky, autorovy vzpomínky na dětství strávené v malebné středočeské vesničce Hrusice, které doplňují verše J. Seiferta a F. Hrubína. A především spousta... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 27. 11. 2017
2.
Josef Lada  ·  Akim (2007)
TOP #16
Dětské karty pro hru zvanou "Černý Petr" s obrázky od ilustrátora Josefa Lady. Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi. (více o produktu)
Naše cena: 50 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Josef Lada a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
Už jste zapomněli naše tradice a rádi byste dětem vyprávěli o českých zvycích z dob dávných i současných? V této knize najdete nejen česká lidová říkadla, pořekadla, písničky a pranostiky, ale také popis a vysvětlení našich nej (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Michal Černík a Josef Lada  ·  BMSS START (2012)
(3)
Prožijte vánoce s nádhernou knihou České vánoce Josefa Lady. Neopakovatelná atmosféra Vánoc dýchne na malé i velké čtenáře z nezaměnitelných Ladových obrázků a rovněž prozaických i básnických textů předního českého poety... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Josef Lada  ·  Albatros (2014)
Asi jen málokdo neslyšel o mluvícím kocourkovi Mikešovi, který žil v Hrusicích u Ševců. A o jeho kamarádech Pepíkovi, Pašíkovi a kozlu Bobešovi. Však se spolu navyváděli veselých kousků a taškařic. Jednou se ale černý kocourek vypravil do... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Josef Lada  ·  Albatros (2011)
Malé rozkládací leporelo pro nejmenší: 12 stránek – 12 jednoduchých obrázků zvířat v barevných ilustracích Josefa Lady, s kterými se děti mohou setkat převážně na venkově (kůň, kráva, slepice, husa...), ale také domácí mazlíčci (kočka a pes). (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Josef Lada  ·  Grada (2016)
Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V této knize vám přiblížíme nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také zde najdete známá lidová říkadla, pořekadla, pranostiky i oblíbené koledy, které neodmyslitelně patří k tradiční české zimě. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Josef Lada  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
NA SKLADĚ
Zahrajte a zazpívejte si nejznámější lidové písničky. Přinášíme vám 12 nejoblíbenějších lidových písniček s notami a piánkem, na kterém si je můžete sami zahrát! A kdyby vám to nešlo, piánko je přehraje za vás... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Josef Lada  ·  Knižní klub (2013)
Milovaný český malíř a ilustrátor, ale také skvělý vypravěč Josef Lada (1887 - 1957) by se letos dožil sto dvaceti let. S jeho jménem je spojena řada postav a postaviček, malebné obrázky českého venkova, poezie Vánoc,... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Josef Lada  ·  Omega (2015)
Kniha obsahuje lidová česká říkadla, rozpočitadla a kolednické popěvky. Svět českých venkovských tradic je v knížce živě zachovaný a zpřístupněný pro ty nejmenší také díky krásným ilustracím Josefa Lady. (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Josef Lada  ·  Albatros (2012)
Hřejivá dárková knížka, kterou věnoval milovaný malíř všem dětem. Lidová říkadla, bajky, autorovy vzpomínky na dětství strávené v malebné středočeské vesničce Hrusice, které doplňují verše J. Seiferta a F. Hrubína... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Josef Lada  ·  Dialog (2015)
Lež má krátké nohy, Strach má velké oči, Bez práce nejsou koláče, Stará láska nerezaví, Jablko nepadá daleko od stromu, V nouzi poznáš přítele, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá a mnohá další česká přísloví vyjevují moudrost... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Jiří Žáček a Josef Lada  ·  Portál (2012)
Knížka představuje soubor básniček Jiřího Žáčka inspirovaných obrázky Josefa Lady. Ve verších k obrázkům známým i méně známým se básník vypravil na výlet do světa Ladova dětství. Současný jazyk a pohled blízký dnešnímu dětskému čtenáři se tak spojuje... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Říkadla  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Josef Lada  ·  Supraphon (2016)
Lidová říkadla jsou krátké jednoduché básničky s výrazným rytmem, určené pro nejmenší děti. Napomáhají při dětských hrách, procvičují řeč v podobě různých jazykolamů, škádlí děti a rozvíjejí jejich fantazii (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
15.
Nezbedné pohádky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Josef Lada a Eva Košlerová  ·  Supraphon (2016)
Málokteré novodobé pohádky setrvají v paměti tolika generací, jako popletené Nezbedné pohádky Josefa Lady. Pobavit se nad nimi ovšem může jen ten, který zná původní báchorky, ze kterých autor rošťácky vyšel a celé je po svém zamot (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
16.
Nejlepší pohádky Josefa Lady  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Josef Lada  ·  Supraphon (2016)
Malíř Josef Lada byl nejenom ilustrátorem, ale také spisovatelem pohádek, které, právě tak jako jeho obrázky, patří ke zlatému fondu tvorby pro děti. Z archivu Supraphonu jsme vybrali čtyři zdramatizované příběhy z jeho knih nejznáměj (více o audioknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
17.
Josef Lada  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V této knize vám přiblížíme nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také zde najdete známá lidová říkadla, pranostiky i oblíbené velikonoční koledy... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Josef Lada a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
Už jste zapomněli naše tradice a rádi byste dětem vyprávěli o českých zvycích z dob dávných i současných? V této knize najdete nejen česká lidová říkadla, pořekadla, písničky, velikonoční koledy, pranostiky, ale také popis a vysvětlení našich... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Josef Lada a Karel Koval  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Soubor veršů a krátkých povídání věnovaných české tradici a velikánům naší historie je věnován především dětem. Poučení i moudrost dávných časů, které autor Karel Šlajs-Koval, novinář s všestrannými zájmy v oblasti... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Jiří Mahen a Josef Lada  ·  Knižní klub (2016)
Pohádky z pera klasika dětské literatury Jiřího Mahena přinášejí příběhy pro zasmání i k zamyšlení o zvířatech a jejich vzájemných vztazích, ale také o lidech, jak se jeví zvířatům. Hlavní vypravěčka, chytrá liška provází... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička