Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Irena Obermannová

Více informací

Od autora Irena Obermannová máme v nabídce 32 titulů

1.
Irena Obermannová  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ
Do bývalého sklářského městečka Vlčí Úpice přijíždí mladá geniální šachistka Alice, aby tu sehrála provinční simultánní partii se členy místního šachistického kroužku Vlček. Krátce po příjezdu však doslova zakopne o mrtvolu místní... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
Irena Obermannová  ·  Motto (2011)
(3)
Některá setkání s člověkem zacloumají. Jedno takové zažívá hrdinka této knihy. Potká muže, do něhož se hned první večer zamiluje, a síla tohoto citu ji samotnou překvapí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Irena Obermannová  ·  Motto (2015)
(1)
Andrea se domnívala, že je šťastná. Před vším totiž zavírala oči – před nevěrou svého muže i podivným způsobem, jakým přišla o práci. Teprve úraz jejího manžela a setkání s mužem, kterého mnoho let neviděla, ji přiměje, aby se přestala obelhávat. Ale... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
4.
Irena Obermannová  ·  Motto (2012)
NA SKLADĚ (3)
Jde o rekapitulaci skandálu, který se kolem Tajné knihy strhl. Autorka, médii nazývána „skandalistkou Obermannovou“, líčí, jak se věci kolem ní děly doopravdy, co v době mediální smrště zažívala a jak to vnímala... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Divnovlásky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Irena Obermannová a Anonym  ·  Supraphon (2016)
Irena Obermannová, úspěšná autorka Deníku šílené manželky, navazuje na své silně autobiografické vyprávění v neméně zdařilých Divnovláskách, v nichž pokračuje v příbězích rozvedené matky dvou pubertálních dcer (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
6.
Irena Obermannová  ·  Motto (2014)
Hrdinka se vyrovnává s vlastností, kterou podle jejích zkušeností muži na ženách snášejí ze všeho nejhůř, s psaním knih. A rozhodne se, že se vyléčí psaním příručky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Irena Obermannová  ·  Motto (2012)
Zpověď současné ženy Deník šílené manželky je druhou knihou Ireny Obermannové. Autorka sama přiznává, že je do jisté míry autobiografická a že ji psala v jednom z nejtěžších období svého života. Přesto se jedná o vtipnou, svěží a mimořádně čtivou knihu... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Irena Obermannová  ·  Motto (2012)
NA SKLADĚ
Nová kniha Ireny Obermannové přináší zbrusu nové povídky, napsané výhradně pro tuto sbírku, doplněné několika dalšími, které již vyšly časopisecky. Povídky jsou tak trochu artistický výkon, krasojízda na bílém koni, pirueta... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Irena Obermannová  ·  Motto (2006)
(15)
Xénie, její dvě dcery, jejich lapálie s muži i se životem vůbec – a k tomu všemu tajemný nález zakázané knihy... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Irena Obermannová  ·  Eroika (2005)
(2)
Volná variace na autorčinu předchozí knihu <a href="?uItem=32783">Deník šílené manželky</a>, příběh šestatřicetileté Xénie a jejích dvou dcer Kristýny a Justýny... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
11.
Irena Obermannová  ·  Čas (2011)
Irena Obermannová o svém básnickém debutu Moje duše na cibulce říká: "Celý život píšu básničky"... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Irena Obermannová  ·  Motto (2013)
Volné pokračování příběhu Xénie a jejích dvou dcer Kristýny a Justýny, které se snaží vypořádat s novou situací, v níž je zanechal jejich manžel a tatínek... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Irena Obermannová  ·  Motto (2013)
(1)
"...nejlíp Tě vidím z dálky, v onom jasnozřivém okamžiku, když Ty ještě nevidíš mě. Tehdy jsi mi nejbližší, tehdy jsi mi nahý, protože Tě vnímám sebou neporušeného..." (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Irena Obermannová  ·  Motto (2014)
Dorota si ve vězení odpykává trest za krádeže a v jeho rámci pracuje v hospicu v klášteře boromejek. Krásná, vášnivá a bezprostřední Dorota se zde setká s nepříliš půvabnou sestrou-boromejkou Leticií, plnou pokory a lásky k Bohu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Irena Obermannová  ·  Motto (2011)
Xénie a její dvě už odrostlé dcery prožívají další spousty tragikomických příhod. Po rozvodu jako by se hrdinka stala svým způsobem čerstvě dospělou, podobně jako její děti. Jelikož jsou dcery už veliké, stojí Xénie kromě dalších problémů... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Irena Obermannová  ·  Motto (2009)
Spisovatelka Matylda je pozvána do Říma na setkání autorek z celé Evropy. Je v tom však jistý háček - Matylda se za spisovatelku nepovažuje, alespoň ne v onom velkolepém smyslu slova... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Irena Obermannová  ·  Motto (2007)
(2)
Toto je knížka do pěny, líbezné a bezstarostné hmoty. Je možné ji číst od konce či od prostředka, po chvilkách či na jeden hlt, můžete ji číst ve vlaku, v letadle, ve stanu, v lese nebo ve vaně... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Matky to chtěj taky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Irena Obermannová  ·  AudioStory (2016)
(8)
Román o ženském prožívání vztahů. Hlavní hrdinkou je čtyřicetiletá Matylda, rozvedená matka dospívající dcery, která touží po novém partnerském soužití. (více o audioknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
19.
Irena Obermannová  ·  Eroika (2007)
(7)
Eliška, Sára a Jarda nedávno překročili čtyřicítku, přesto nebo právě proto nevědí, jak, proč a s kým by měli žít. Žijí tedy společně se svými dětmi a založí tím "rodinu moderního typu". Živí se poněkud svérázným způsobem - provozují sex po telefonu... (více o knize)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Irena Obermannová  ·  Motto (2014)
Sedm různých hrdinek postupně zažívá zmatky dospívání, první lásku, těhotenství, rozchod, zklamání, nenávist i lásku na sklonku života. Každá z nich je jiná, přesto dala autorka všem stejné jméno Ofélie, symbolizující archetyp ženské něhy, lásky,... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička