Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Helle Helle

Od autora Helle Helle máme v nabídce 7 titulů

1.
Helle Helle  ·  Paseka (2017)
AKCE
Mladá Dorte bydlí sama v domku naproti malému nádraží. Před rodiči předstírá, že studuje literaturu na univerzitě v Kodani, jenže to není pravda. Často je jí zatěžko vůbec vstát z postele, nechává plynout čas a čeká... (více o knize)
Naše cena: 211 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Helle Helle  ·  Paseka (2008)
NA SKLADĚ
Nová kniha mimořádně talentované dánské prozaičky zaujme podobně jako předchozí Představa o nekomplikovaném životě s mužem úsporným, ale efektivním... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Helle Helle  ·  Paseka (2016)
NA SKLADĚ
Čtyřicátník Roar narazí při kondičním běhu v lese na osmatřicetiletou ženu, která se stejně jako on ztratila. Je říjen, dvojici zaskočí brzký soumrak a oba běžci jsou nakonec nuceni strávit v lese mnohem víc času, než chtěli... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Helle Helle  ·  Harvill Secker (2014)
NA SKLADĚ
This should be written in the present tense. But it isn't. Dorte should be at uni in Copenhage. But she's not. She should probably put some curtains up in her new place... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Helle Helle  ·  Artforum (2014)
(5)
Román s ľahkými autobiografickými črtami, je príbehom dvadsaťjedenročnej študentky literatúry, Dorte Hansenovej, a odohráva sa na sklonku 80-tych rokov 20-teho storočia akoby na ceste medzi provinciou, kde prechodne obýva maličký prenajatý byt... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Helle Helle  ·  Artforum (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Román s ľahkými autobiografickými črtami, je príbehom dvadsaťjedenročnej študentky literatúry, Dorte Hansenovej, a odohráva sa na sklonku 80-tych rokov 20-teho storočia akoby na ceste medzi provinciou, kde prechodne obýva maličký... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Helle Helle  ·  Paseka (2012)
Příběh nového románu úspěšné dánské prozaičky začíná na opuštěné autobusové zastávce na jednom z dánských ostrovů, kam se nazdařbůh vydá hlavní hrdinka knihy, dvaačtyřicetiletá spisovatelka, v touze po místě, "kde by si mohla pěkně poplakat"... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička