Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Emma Donoghue

Od autora Emma Donoghue máme v nabídce 14 titulů

1.
Emma Donoghue  ·  Knižní klub (2015)
(4)
Strhující román o síle dětské nevinnosti a odvahy, nominovaný na Man Booker Prize. Kniha byla v roce 2015 také úspěšně zfilmována. – Pokoj je to jediné, co pětiletý Jack za svůj život poznal. Je to místo, kde se narodil, kde vyrůstá, kde žije... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Emma Donoghue  ·  HarperCollins Publishers (2011)
From the New York Times bestselling author of Room, Emma Donoghue, Hood is a graceful tale of a young woman who must come toterms with love and loss in the wake of her partner's sudden passing. The NewYork Times Book Review ... (více o knize)
Naše cena: 538 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Emma Donoghue  ·  Picador (2005)
(31)
To five-year-old Jack, Room is the entire world. It is where he was born and grew up; it's where he lives with his Ma as they learn and read and eat and sleep and play. At night, his Ma shuts him safely in the wardrobe, ... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Izba  E-KNIHA SK
Emma Donoghue  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (26)
Neraz sa hovorí, že deti majú vždy pravdu. Aj preto úlohou rozprávača svojho trpkého príbehu zverila Emma Donoghuová päťročnému chlapcovi. Jack je mimoriadny rozprávač hneď z niekoľkých dôvodov: vyrastá v prostredí izby... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
5.
Emma Donoghue  ·  Knižní klub (2017)
(1)
Vynikající psychologický román od držitelky řady cen a autorky mezinárodní bestselleru Pokoj. Zdravotní sestra Lib Wrightová, profesionálka vycvičená samotnou Florence Nightingalovou, přijíždí v polovině 19. století na irský venkov... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Emma Donoghue  ·  Picador (2015)
NA SKLADĚ
San Francisco, 1876: a stifling heat wave and smallpox epidemic have engulfed the City. Deep in the streets of Chinatown live three former stars of the Parisian circus: Blanche, now an exotic dancer at the House of Mirrors, ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Emma Donoghue  ·  Pan Macmillan (2017)
NA SKLADĚ
Meet the Lotterys: a unique and diverse family featuring four parents, seven kids and five pets - all living happily together in their big old house, Camelottery. Nine-year-old Sumac is the organizer of the family and is looking forward to a ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Prevtelenie  E-KNIHA SK
Emma Donoghue  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Spisovateľka, ktorá sa už svojím debutom zaradila medzi najčítanejšie svetové autorky, nás tentoraz prostredníctvom skúsenej ošetrovateľky zavedie do zabudnutého írskeho kraja. Polovica devätnásteho storočia do týchto končín akoby... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
9.
Emma Donoghue  ·  MacMillan (2016)
(3)
In Emma Donoghue's latest masterpiece, an English nurse brought to a small Irish village to observe what appears to be a miracle-a girl said to have survived without food for months-soon finds herself fighting to save the child's life. Tourists flock to t (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Emma Donoghue  ·  Ikar (2017)
(3)
Spisovateľka, ktorá sa už svojím debutom zaradila medzi najčítanejšie svetové autorky, nás tentoraz prostredníctvom skúsenej ošetrovateľky zavedie do zabudnutého írskeho kraja. Polovica devätnásteho storočia do týchto končín akoby ešte ani nedorazila... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Emma Donoghue  ·  Ikar (2017)
NA SKLADĚ (31)
Neraz sa hovorí, že deti majú vždy pravdu. Aj preto úlohou rozprávača svojho trpkého príbehu zverila Emma Donoghuová päťročnému chlapcovi. Jack je mimoriadny rozprávač hneď z niekoľkých dôvodov: vyrastá v prostredí izby... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Emma Donoghue  ·  Ikar (2011)
(31)
Izba patrí k tomu najvzácnejšiemu druhu, je to absolútne originálne umelecké dielo. A keď poviem, že to je kniha, ktorú nedokážem prirovnať k žiadnej inej, myslím to ako najvyššiu možnú pochvalu. Je pôsobivá, temne nádherná a objavná... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Emma Donoghue  ·  Picador (2012)
Picador: ‘Emma Donoghue writes books that are unlike anything I have ever seen before, and Astray is no exception. There is... (více o knize)
Naše cena: 488 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Emma Donoghue  ·  Knižní klub (2011)
(4)
Jazykově vytříbený a tematicky ojedinělý román citlivě prozkoumává dětskou duši vystavenou extrémním podmínkám a klade otázky, které inspirují i děsí. Pětiletý Jack žije celý život se svou mladou Mami mezi čtyřmi stěnami Pokoje... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička