Knihy
E-knihy
Zrušit
Titulky 5
Zúženie výberu
+ další možnosti
Řazení
Počet titulů: 5
Seřadit podle:

Místo, kde bydlím

Brenda Rufener • Slovart CZ, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
E-KNIHA
E-KNIHA

Okamžitě ke stažení

Linden před ostatními něco tají – je bez domova a bydlí na chodbě své střední školy. Při životě a stranou pozornosti ji udržuje jen školní blog, který má na starost, přátelství s Hamem a Seungem a vidina budoucnosti daleko od...

-29%
249 Kč

249 Kč

Sleva 29%

Okamžitě ke stažení

Posíláme do tří dní

Linden před ostatními něco tají – je bez domova a bydlí na chodbě své střední školy. Při životě a stranou pozornosti ji udržuje jen školní blog, který má na starost, přátelství s Hamem a Seungem a vidina budoucnosti daleko od...

-15%
254 Kč

254 Kč

Sleva 15%

Posíláme do tří dní

Tu, kde bývam

Brenda Rufener • Slovart, 2019
3,54x
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
E-KNIHA
E-KNIHA

Okamžitě ke stažení

Sedemnásťročná Linden Rose ukrýva tajomstvo. Nemá rodinu ani domov, a tak tajne prespáva v chodbách svojej strednej školy, vďačná za každú noc so strechou nad hlavou. Jediné, čo ju drží nad vodou, je jej práca redaktorky školského...

-31%
239 Kč

239 Kč

Sleva 31%

Okamžitě ke stažení

Tu, kde bývam

Brenda Rufener • Slovart, 2019

Na skladě, objednávejte ale rychle

Sedemnásťročná Linden Rose ukrýva tajomstvo. Nemá rodinu ani domov, a tak tajne prespáva v chodbách svojej strednej školy, vďačná za každú noc so strechou nad hlavou. Jediné, čo ju drží nad vodou, je jej práca redaktorky školského blogu...

-5%
330 Kč

330 Kč

Sleva 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Where I Live

Brenda Rufener • HarperCollins, 2018

Na skladě, objednávejte ale rychle

From debut author Brenda Rufener comes a heart-wrenching and evocative story perfect for fans of Thirteen Reasons Why, Girl in Pieces, and All the Bright Places. Linden Rose has a big secret-she is homeless and living in the halls of her small-town ...

-5%
457 Kč

457 Kč

Sleva 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle


„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle