Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Aleksandra Mizielińska

Více informací

Od autora Aleksandra Mizielińska máme v nabídce 10 titulů

1.
Další fascinující kniha autorů bestsellerových Map. Po obrázkovém putování kolem světa přichází čas na pozoruhodnou výpravu do nitra země a hlubin oceánů... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
NA SKLADĚ (1)
Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa! Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Aleksandra Mizielińska a Daniel Mizieliński  ·  Jana Kostelecká (2014)
NA SKLADĚ (1)
Knížka D.O.M.E.K. je průvodcem po 35 současných domech z celého světa. Domy v knížce zobrazené slouží různým účelům: v některých můžete bydlet, v některých jen přespat, v některých se pracuje a v některých pije čaj. Dozvíte se, kde ten který dům stojí... (více o knize)
Naše cena: 398 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
(2)
Hundreds of fascinating facts are waiting to be unearthed in this latest book from Aleksandra and Daniel Mizielinski, the creative duo behind the bestselling Maps. Dive below the surface, and find out what happens under the earth and under the water... (více o knize)
Naše cena: 715 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Aleksandra Mizielińska a Daniel Mizielińsky  ·  Albatros (2017)
Za sedmero horami a sedmero lesy, v daleké zemi Akuku, leží městečko Mamoko. Poznejte jeho obyvatele a podívejte se, co se jim přihodilo. Přesvědčte se, koho sleduje detektiv Šimon nebo kam pospíchá Rafael Žirafa. Vypátrejte, co našel Hugo a co potkalo... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
NA SKLADĚ
Nová kniha od tvorcov fenomenálneho atlasu Mapy manželov Mizielinskich! (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Aleksandra Mizielińska a Daniel Mizieliński  ·  HarperCollins Publishers (2012)
A brightly colored, beautifully illustrated guide to the world's most astounding homes—as well as their audacious owners and the radical architects who created them. An illustrated treat that’s equally captivating for its quirky, ... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
(9)
Explore the world with this lavish book of maps. This collection of 52 highly illustrated maps details not only geographical features and political borders, but also places of interest, iconic personalities, native animals and plants, local peoples,... (více o knize)
Naše cena: 743 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński a Ewa Solarz  ·  Jana Kostelecká (2015)
NA SKLADĚ
„D.E.S.I.G.N.“ představuje dějiny návrhářství v kostce: je strhujícím průvodcem po nejzajímavějších předmětech, které si za posledních 150 let našly cestu do domácností. Objevte nábytek, lampy i další vybavení od nejslavnějších světových designérů, od... (více o knize)
Naše cena: 527 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
10.
NA SKLADĚ (9)
V knihe obrazových máp pre malých aj veľkých nájdete 46 krajín, 6 kontinentov a množstvo zaujímavých faktov zo všetkých kútov sveta. Dozviete sa, čo jedia ľudia v Ekvádore, aké zvieratá žijú v... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička