Knihy
E-knihy

Zahájení podnikání (právní, ekonomické, daňové, účetní aspekty)

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Wolters Kluwer ČR, 2019

Publikace Zahájení podnikání (právní, ekonomické, daňové, účetní aspekty) tematicky navazuje na knihu Ukončení podnikání. Je ideální pomůckou pro každého, kdo se rozhodl podnikat, případně může dobře sloužit...

Čti víc

445 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Publikace Zahájení podnikání (právní, ekonomické, daňové, účetní aspekty) tematicky navazuje na knihu Ukončení podnikání. Je ideální pomůckou pro každého, kdo se rozhodl podnikat, případně může dobře sloužit i odborníkům, kteří se o danou problematikou zajímají, nebo studentům vysokých škol.
Kniha čtenáře provede krok za krokem všemi úkony a možnými problémy už od prvotního úmyslu začít podnikat. Podrobně a názorně vysvětluje základní pojmy, popisuje veškeré podnikatelské činnosti včetně podrobných tabulek a příkladů různých variant podnikání. Zaměřuje se na podnikání fyzických osob (OSVČ), právnických osob, ale i na problematiku podnikání, které je založeno na sdružování osob bez právní subjektivity (konsorcia), nebo třeba rodinné závody. Pokud jde o právnické osoby, zaměřuje se zejména na podnikatelské formy, které jsou používány v rámci malého a středního podnikání (veřejná obchodní společnost, komanditní společnost, společnost s ručením omezeným a družstva). Vzhledem k rostoucímu počtu podnikatelských subjektů ze zahraničí v ČR je pozornost věnována i podnikání zahraničních osob, včetně podnikání na základě tzv. „Joint Ventures“.
Téma je rozebíráno odborníky z pohledu právního, účetního, ekonomického a daňového, které souvisí s problematikou sociálního a zdravotního pojištění a obsahuje řadu konkrétních příkladů, výpočtů a odkazů na judikaturu.
Čti víc
Kupte společně
Zahájení podnikání (právní, ekonomické, daňové, účetní aspekty) - Jan Ondřej, Květoslav Růžička, Tomáš Dvořák
Sněžný měsíc - Michaela Klevisová
644 Kč
Ušetříte 150 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
308
Nakladatelství
Wolters Kluwer ČR
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
652453
Rok vydání
2019

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Zahájení podnikání (právní, ekonomické, daňové, účetní aspekty) - Jan Ondřej, Květoslav Růžička, Tomáš Dvořák
Sněžný měsíc - Michaela Klevisová
644 Kč
Ušetříte 150 Kč

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle