Knihy
E-knihy

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Tribeč – hory nedaleko slovenské Nitry, odkud se nemusíte vrátit. Magické místo, kde se mísí křesťanská a pohanská mystika, se stalo v nedávní historii posledním výletem řady lidí. A kdo se přece jen vrátil, ten o svých zážitcích odmítá mluvit.Na průzkum nebezpečného Tribeče se vydává nesourodá čtveřice mladých lidí. Bloger Igor, který touží po popularitě, a udělá tedy všechno pro to, aby jeho články dostaly co nejvíce lajků. Mia, Igorova, dívka, která jediný má zkušenost s pobytem v horách. David Kerčel, nerudný učitel s racionálním pohledem na svět a se zoufalou snahou si svůj stále křehčí světonázor udržet. A Andrej Bežanský, ajťák, jenž věří, že všechno je možné. Téměř se neznají a každá má k podivnému výletu důvod. Pustí je Tribeč zpátky…?
Čti víc
Kupte společně
Trhlina - Jozef Karika
Příběhy včelích medvídků (komplet) - Eva Košlerová
538 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
4:14
Rozměry
8590236101029
Naše katalogové číslo
589447

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?


1.2.2019
Odprúčam
Audiokniha je nahovorená príjemným hlasom :) Samotný príbeh je fajn, hoci mne osobne sú viac uveriteľné ostatné príbehy spojené s Tribečom ako tento konkrétny... Ale autor to aj tak dal dokopy veľmi dobre.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Trhlina - Jozef Karika
Příběhy včelích medvídků (komplet) - Eva Košlerová
538 Kč

„Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem.“

Eda Kriseová