Knihy
E-knihy
169 Kč

Běžná cena Běžně 199 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

„Láska je jako rána, čím je hlubší, tím víc musí bolet…“ Vášně, lásky, nevěry, rozchody… čtyři osudové ženy jednoho slavného muže.

Čtyři ženy, čtyři manželky Ernesta Hemingwaye: Hadley, Pauline zvaná Fife, Martha a Mary. Žhavé Antibes, bohémská Paříž, Londýn, Amerika, Kuba… všude tam se odehrávaly jejich lásky, vzplanutí, sňatky, nevěry a rozchody, propletené osudy kvarteta nevšedních žen, které miloval a posléze zase ztrácel světoznámý lamač srdcí a velký spisovatel.
Příběh vyprávěný ve čtyřech částech, utkaný ze skutečných milostných dopisů, deníků i telegramů…z výbušných milostných trojúhelníků, na nichž ztroskotalo každé Ernestovo manželství. Každá žena bojovala o jeho srdce a místo v jeho posteli s milenkou, každý vztah sklouzl vždy od něžnosti ke zradě. Každá paní Hemingwayová věřila, že právě jejich láska bude trvat věčně. A každá z nich se hluboce mýlila.

Mistrně napsaná kniha, nabitá fakty, ale současně se vznášející na vlnách fantazie, vás vtáhne přímo do vášnivého víru jejich životů. Děj se odvíjí jako film nebo sugestivní barvitá mozaika na pozadí neklidné doby, počínaje Paříží dvacátých let až po období studené války v Americe let šedesátých.
Čti víc
Kupte společně
Paní Hemingwayová - Naomi Woodová
Rozhodnutie - Michaela Zamari
418 Kč
Ušetříte 162 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
280
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
465567
Rok vydání
2019

Co si myslíme my

Lucie Zelinková
zaměstnanec/zaměsnankyně
25. února 2016

Pokud podobně jako já trpíte obsesí na umělecké prostředí minulého století a osobnost Hemingwaye vám připadá tak trochu zvráceně sexy, tahle kniha vás rozhodně potěší. Skvělé fiktivní vyprávění čtyř Hemingwayových žen, sepsané na základě historické studie a dobové korespondence. Za mě plný počet, perfektní autenticita!

Čti víc

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Paní Hemingwayová - Naomi Woodová
Rozhodnutie - Michaela Zamari
418 Kč
Ušetříte 162 Kč

„Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha.“

Marcel Proust