Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Kronika jednoho šílenství

Čarodějnice na severní Moravě v 17. století

Proslulé čarodějnické procesy probíhaly během 17. století na severní Moravě a ve Slezsku. Vždy přitahovaly pozornost historiků, umělců i milovníků historie. Dosud nikdo ale... Číst víc

1,0 1 hodnocení
Věk
18+
Nakladatel
Vyšehrad, 2023
Počet stran
416

Proslulé čarodějnické procesy probíhaly během 17. století na severní Moravě a ve Slezsku. Vždy přitahovaly pozornost historiků, umělců i milovníků historie. Dosud nikdo ale nezpracoval v úplnosti rozsáhlé prameny k těmto procesům... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Cena: 355 Kč
U dodavatele 3 ks
Posíláme do 13 – 18 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 13 – 18 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Další knižní vydání
  • Kniha: Kronika jednoho šílenství (Jaroslav Čechura). Vyšehrad, 2026
    Pevná vazba s přebalem
    Čeština, 2026
    Připravujeme,
    vychází 20. 8. 2026
    Dodavatelé, distributoři a další šikovní lidé intenzivně pracují na tom, abyste si tuto knihu mohli už brzo užít! Předběžně by měla být dostupná 20. 8. 2026.
    -20 %

    359 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Komiksové dobrodružství v říši hmyzu. Kniha Insektopolis, Peter Kuper. NAKLADATEL Paseka, 2026. Chci si přečíst.

Čarodějnické procesy v rozsáhlé publikaci od významného českého historika

Proslulé čarodějnické procesy probíhaly během 17. století na severní Moravě a ve Slezsku. Vždy přitahovaly pozornost historiků, umělců i milovníků historie. Dosud nikdo ale nezpracoval v úplnosti rozsáhlé prameny k těmto procesům. Jaroslav Čechura se o to pokusil: na základě bohatého, ale málo známého materiálu sledoval osudy žen i mužů obviněných z čarodějnictví. Díky přepisům výslechů budete takřka v přímém přenosu sledovat průběh „jednoho šílenství" s tragickými následky pro nespočet nevinných lidí.
Naše katalogové číslo
2157961
Počet stran
416
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
160×230 mm
Hmotnost
748 g
ISBN
9788076018716
Datum vydání
30. 10. 2023
Věkové doporučení
18+
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Vyšehrad
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

1,0 / 5
0
0
0
0
1

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Marie Mitanová
Neověřený nákup
15.9.2024
Z knihy mám nepříjemný dojem, že jde spíš o ospravedlnění čarodějnických procesů existencí pochybné sekty a polidštění osoby inkvizitora Bobliga. Copak je reálné v minulé době cestovat desítky kilometrů na Petrovy kameny, aby se údajné čarodějnice účastnily žranice a oddávaly se sexuálním orgiím? Většina žen se nacházela v již starším věku, měla jistě jiné starosti a práci. Copak je možné vážně zranit, nebo dokonce zabít pomocí rourky (foukačky) a hrášku nebo hostií vytvarovanou do kuličky člověka? A podobných nesmyslů je v knize mnohem víc. Tohle si nevinně odsouzené a upálené, nebo jinak zabité ženy i muži rozhodně nezaslouží. Autor knihy mě velice zklamal, nechápu, jak může něčemu takovému věřit.
reagovat

Žádná cesta není slepá, když máš otevřené oči.
Kniha: Dobře mi tak (Radka Třeštíková), 2017
Dobře mi tak
  • Radka Třeštíková