Knihy
E-knihy

Tuk - Velké překvapení

Proč máslo, maso a sýr patří ke zdravé stravě

Jota, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Jota, 2016

Celá desetiletí nám tvrdili, že bychom měli omezovat tuk, a že pokud nehubneme a nejsme zdraví, tak se prostě jen dost nesnažíme. Co když je ale problém v samotné nízkotučné stravě? A co když všechna ta jídla, která jsme si odpírali.

Čti víc

259 Kč

Běžná cena Běžně 398 Kč

Ušetříte 35%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Proč máslo, maso a sýr patří do zdravého jídelníčku aneb co jste ještě nevěděli o výživě.
Celá desetiletí nám tvrdili, že bychom měli omezovat tuk, a že pokud nehubneme a nejsme zdraví, tak se prostě jen dost nesnažíme.
Co když je ale problém v samotné nízkotučné stravě?
A co když všechna ta jídla, která jsme si odpírali – smetanové sýry a šťavnaté steaky – by nám ve skutečnosti mohly pomoci bojovat s obezitou, diabetem a onemocněním srdce?
Se závěry podloženými devíti lety výzkumu a rešerší odhaluje Nina Teicholzová nemyslitelné: vše, co nám kdy o tuku tvrdili, je špatně. Ve své knize dokumentuje, jak příliš horliví vědci dovolili neprůkazným vědeckým poznatkům ovládnout všeobecné mínění, a stát se výživovým dogmatem. Její živé a poutavé vyprávění předkládá přesvědčivé důkazy, které boří veškeré všeobecné znalosti o tuku ve stravě, a konečně nám umožňuje přivítat chutné pokrmy zpět do našich jídelníčků.
Čti víc
Kupte společně
Tuk - Velké překvapení - Nina Teicholz
Sněžný měsíc - Michaela Klevisová
458 Kč
Ušetříte 289 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
432
Nakladatelství
Jota
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
311950
Rok vydání
2016

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Leoš Vylíčil
22.12.2016
Překvapivé odhalení podvodu na lidstvu, klamaného americkým potravinářským byznysem, který preferuje více než 60 let průmyslově transformované transmastné kyseliny obsažené ve ztužených kunerolech. Kniha obsahuje i zcela nový pohled na cholesterol a to i na LDL, s jeho 2 složkami a také možná jeho fiktivní škodlivost. Příčinu civilizačních chorob (kardiovaskulárních i rakoviny) nalézá v triglyceridech. Komu záleží na vlastním zdraví, nemůže tito knihu ignorovat, je to strhující odhalení nám všem zatajované pravdy o zdravé výživě.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Tuk - Velké překvapení - Nina Teicholz
Sněžný měsíc - Michaela Klevisová
458 Kč
Ušetříte 289 Kč

„Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte.“

Miroslav Horníček