Talking As Fast As I Can - Lauren Graham
Talking As Fast As I Can
295 Kč
Knihy
E-knihy

Talking As Fast As I Can

Lauren Graham

Lauren je americká herečka, kerá byla nominována na Zlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime. Na kontě...

Na skladě
Nakladatel
Little, Brown, 2017

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood...

Čti víc

295 Kč

Běžná cena Běžně 311 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood. Intimate, hilarious, and down-to earth, Talking As Fast As I Can is perfect for fans of Mindy Kaling, Amy Poehler and Amy Schumer. "This book contains some stories from my life: the awkward growing up years, the confusing dating years, the fulfilling working years, and what it was like to be asked to play one of my favorite characters again. You probably think I'm talking about my incredible achievement as Dolly in Hello, Dolly! as a Langley High School junior, a performance my dad called "you're so much taller than the other kids." But no! I'm talking about Lorelai Gilmore, who, back in 2008, I wasn't sure I'd ever see again.
Čti víc
Kupte společně
Talking As Fast As I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
650 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
240
Hmotnost
225 g
Rok vydání
2017
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Little, Brown
Rozměr
127×196 mm
ISBN
9780349009728
Naše katalogové číslo
292829

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

3,9 / 5

22 hodnocení

7
10
3
0
2

Monika Kurková
28.12.2017
Kniha se čte úplně sama, zvládla jsem ji přelouskat během jednoho dne, kdy jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Je psaná lehkou a velmi čtivou angličtinou a obsahuje mnoho velmi vtipných pasáží. Je úžasné sledovat, jak se vyvíjela osobnost jedné z mých oblíbených seriálových hereček a moci zjistit, jak se stala tím, kým je teď. Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Talking As Fast As I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
650 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský