Talking As Fast As I Can - Lauren Graham
Talking As Fast As I Can
295 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Talking As Fast As I Can

Lauren Graham

Lauren je americká herečka, kerá byla nominována na Zlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime. Na kontě...

Na skladě
Nakladatel
Little, Brown, 2017

Další formáty

Kniha
od 187 Kč

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood...

Čti víc

Další formáty

295 Kč

Běžná cena Běžně 311 Kč

Ušetříte 5 %

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood. Intimate, hilarious, and down-to earth, Talking As Fast As I Can is perfect for fans of Mindy Kaling, Amy Poehler and Amy Schumer. "This book contains some stories from my life: the awkward growing up years, the confusing dating years, the fulfilling working years, and what it was like to be asked to play one of my favorite characters again. You probably think I'm talking about my incredible achievement as Dolly in Hello, Dolly! as a Langley High School junior, a performance my dad called "you're so much taller than the other kids." But no! I'm talking about Lorelai Gilmore, who, back in 2008, I wasn't sure I'd ever see again.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Přečtené knihy

Přečtená, mírně opotřebovaná brožovaná vazba, anglický jazyk, Little, Brown, 2017
Na skladě
-40 %
187 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Knihy

Kniha pevná vazba, český jazyk, Edice knihy Omega, 2017
Na skladě
-5 %
284 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, Little, Brown, 2017
Na skladě
-5 %
295 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Kniha pevná vazba, anglický jazyk, Little, Brown, 2016
-5 %
550 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, Little, Brown, 2016

Vyprodané

Další
Kupte společně
650 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
240
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
127×196 mm
Hmotnost
225 g
ISBN
9780349009728
Rok vydání
2017
Naše katalogové číslo
292829
Jazyk
anglický
Nakladatel
Little, Brown

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

3,9 / 5

27 hodnocení

8
13
4
0
2

10
31.5.2021
Úsmevná (možno bola dokonca vtipná, ale to stratilo kdesi v preklade) oddychovka pre fanúšikov" Gilmore Girls".
Tak trochu chaotické, ukecané, rýchle a veselé ako sama Lorelai.
Rozprávanie herečky o jej živote je doplnené súkromnými fotografiami a úryvkami z denníku, ktorý si písala počas natáčania najnovších štyroch častí Žien z rodu Gilmorovcov.
Ak si chcete zaspomínať na seriál a dozvedieť sa nejaké pikošky zo zákulisia, hor sa do toho...
Čti víc
Petra Janová
18.9.2020
Skvelé
Napíšte svoju recenziu. Recenzia musí maTáto kniha bola dokonalá :) Mala som ju prečítanú asi za 4 hodiny :) Bolo to neskutočne oddychové čítanie a veľa krát som sa aj zasmiala :) Lauren Graham píše veľmi ľahko a príjmene si pri knihe oddýchnete. Nečakajte nejaký závratný dej, žiadny nemá. Ale celú dobu pri čítaní som mala pocit, že vediem s Lauren veľmi príjmený rozhovor.ť aspoň 100 znakov. Čti víc
Ivana
20.8.2020
Relaxačné čítanie
Kniha je zaujímavo napísaná, vlastne mám pocit, ako keby knihu napísala Lorelai Gilmore, veľmi podobný zmysel pre humor. Je to relaxačné čítanie o hereckej kariére Lorelai Graham, o momentoch z jej súkromia, ja mám také knihy rada, no určite je to slabé čítanie pre niekoho, kto hľadá fakty a poznanie. Je to skvela kniha na precvičenie si angličtiny. Čti víc
Monika Kurková
28.12.2017
Kniha se čte úplně sama, zvládla jsem ji přelouskat během jednoho dne, kdy jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Je psaná lehkou a velmi čtivou angličtinou a obsahuje mnoho velmi vtipných pasáží. Je úžasné sledovat, jak se vyvíjela osobnost jedné z mých oblíbených seriálových hereček a moci zjistit, jak se stala tím, kým je teď. Čti víc

Čti víc
Kupte společně
650 Kč

„Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. “

Jean Cocteau