Talking as Fast as I Can - Lauren Graham
Talking as Fast as I Can
550 Kč
Knihy
E-knihy

Talking as Fast as I Can

From Gilmore Girls to Gilmore Girls, and Everything in Between

Lauren Graham

Lauren je americká herečka, kerá byla nominována na Zlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime. Na kontě...

Nakladatel
Little, Brown, 2016

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood...

Čti víc

550 Kč

Běžná cena Běžně 579 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do pěti dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood. Intimate, hilarious, and down-to earth, Talking As Fast As I Can is perfect for fans of Mindy Kaling, Amy Poehler and Amy Schumer. "This book contains some stories from my life: the awkward growing up years, the confusing dating years, the fulfilling working years, and what it was like to be asked to play one of my favorite characters again. You probably think I'm talking about my incredible achievement as Dolly in Hello, Dolly! as a Langley High School junior, a performance my dad called "you're so much taller than the other kids.
Čti víc
Kupte společně
Talking as Fast as I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
905 Kč
Ušetříte 48 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
224
Hmotnost
355 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Little, Brown
Rozměr
135×216 mm
ISBN
9780349009711
Naše katalogové číslo
251507

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

3,9 / 5

22 hodnocení

7
10
3
0
2

Monika Kurková
28.12.2017
Kniha se čte úplně sama, zvládla jsem ji přelouskat během jednoho dne, kdy jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Je psaná lehkou a velmi čtivou angličtinou a obsahuje mnoho velmi vtipných pasáží. Je úžasné sledovat, jak se vyvíjela osobnost jedné z mých oblíbených seriálových hereček a moci zjistit, jak se stala tím, kým je teď. Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Talking as Fast as I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
905 Kč
Ušetříte 48 Kč

„Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. “

Johann Gottfried Von Herder