Knihy
E-knihy

Ohnivý muž

9-10 hodin čtení
Nakladatel
BETA - Dobrovský, 2016
Překlad

Představte si podivnou nemoc, která končí samovolným vznícením oběti. A představte si, že je tahle choroba nakažlivá a nebezpečně se šíří... Joe Hill v novému románu vrhá čtenáře do chřtánu apokalypsy. Počet nakažených stoupá, oheň páchá nedozírné škody..

Čti víc

422 Kč

Běžná cena Běžně 469 Kč

Ušetříte 10%

Posíláme do tří dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Představte si podivnou nemoc, která končí samovolným vznícením oběti. A představte si, že je tahle choroba nakažlivá a nebezpečně se šíří... Joe Hill v novému románu vrhá čtenáře do chřtánu apokalypsy. Počet nakažených stoupá, oheň páchá nedozírné škody a část společnosti by proti postiženým nejraději zakročila zcela nekompromisně. Zdravotní sestra Harper hledá řešení. Pomůže věda, drastická opatření nebo tajemný Ohnivý muž, který se naučil oheň v sobě ovládat?
Čti víc
Kupte společně
Ohnivý muž - Joe Hill
Colorado Kid - Stephen King
601 Kč
Ušetříte 67 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
664
Hmotnost
930 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český
Nakladatelství
BETA - Dobrovský
Rozměr
153×210 mm
ISBN
9788073068585
Naše katalogové číslo
243869

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

2 hodnocení

2
0
0
0
0

Kateřina Plickova
29.1.2017
Když jsem se náhodou dozvěděla o vydání nového počinu Joe Hilla, věděla jsem, že jej musím mít. Na příbězích tohoto skvělého autora se vytvoří závislost docela lehce. Málokterý jiný autor dokáže do svých knih vložit tolik protichůdných pocitů, napětí i jinotajů.

A to platí i o Ohnivém muži.

Svět velmi blízké budoucnosti (třeba za týden) je pomalu ničen epidemií plísně, která způsobuje samovznícení. Nakažení jsou separováni, nenakažení umírají strachy a celý svět zachvátí hysterie i plameny. A do této hysterie vstupuje mladá školní sestra Harper i se svým pohádkovým nadhledem a ledovým klidem.

Okolnosti ji pomalu připravují o všechno, včetně světa i pravidel, která utvářela celý její život. Jedno však Harper neztratí nikdy, svou osobnost. Tak prochází střety, nebezpečnými situacemi i celým spáleným světem.

A celou tu dobu její život doprovází Ohnivý muž, výjimečná osobnost, jaké by si v běžném světě nikdy nevšimla.

Dva lidé, kteří by se bez světové epidemie nikdy nepotkali k sobě pomalu a složitě nalézají cestu přes spálenou krajinu i vymírající lidskou rasu a čelí mnohým nebezpečím z nečekaných stran.

Naděje shořela spolu s lidskostí, ale jen ti nejsilnější ji dokážou znovu vykřesat i z vypálené země.

Kniha není snadné čtení a Joe Hill dokáže vměstnat do pouhého jednoho odstavce tolik hrůzy a pocitů, že je potřeba udělat si přestávku a vyjasnit si myšlenky. Příběh nelze jen tak zhltnout bez rozmyslu. Popálili by jste se.

A stejně jako ledová Vánoční říše je žhavý Ohnivý muž vynikajícím dílem, kterým Joe Hill potvrdil své autorské kvality.

Inu, jablko nepadne daleko od stromu.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Ohnivý muž - Joe Hill
Colorado Kid - Stephen King
601 Kč
Ušetříte 67 Kč

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. “

John Ruskin