Přeskočit na hlavní obsah
Den - Michael Cunningham, Odeon CZ, 2024

Dárková poukázka - 2500 Kč TOP #44

Fyzická nebo elektronická

  Jedním z nejkrásnějších způsobů, jak vyjádřit lásku, přátelství či vděčnost, je dárek :-) A my vám s ním rádi pomůžeme! Kromě toho, že vám kdykoli rádi poradíme s výběrem... Číst víc

  Jedním z nejkrásnějších způsobů, jak vyjádřit lásku, přátelství či vděčnost, je dárek :-) A my vám s ním rádi pomůžeme! Kromě toho, že vám kdykoli rádi poradíme s výběrem konkrétního dárku, máme i univerzálnější řešení: Dárkové poukázky... Číst víc

  Potřebujete poradit knihu?

  Zeptejte se online knihkupce!

  Proč nakupovat na Martinus.cz?

  • Doprava zdarma od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

  Naši skřítci doporučují

  Tajemství Kosí kavárny - Heather Webber, Jota, 2024

  Více o produktu

  .

  Hledáte dárek pro mladou čtenářku, dobrého kamaráda nebo třeba šéfovou? Poukázku si můžete objednat ve třech různých provedeních, všechny ve fyzické nebo elektronické podobě. Motiv vyberte v menu napravo.

  Poukázka je platná do konce následujícího kalendářního roku, takže času na výběr bude mít obdarovaný či obdarovaná určitě dostatek.

  Dárková poukázka pro mladé čtenáře a čtenářky (0-99 let)
  Ideální motiv pro všechny (duchem) mladé, veselý a hravý! V naší nabídce najdete nádherné dětské knížky, humorné příběhy, hry a další dárky jako stvořené pro všechny, kdo se na svět dívají dětskýma očima, a to bez ohledu na věk :-)

  Dárková poukázka (nejen) pro kamarády a kamarádky
  Především pro vaše blízké, milované, kámoše a kámošky je určená poukázka s vyzývavým textem. Vydržíš číst celou noc? Tak se budete ptát, když darujete tuto poukázku. Pro všechny milovníky a milovnice příběhů a ty, kdo rádi hodiny a hodiny nasávají nové znalosti a radost z knih, poukázka jako dělaná.

  Dárková poukázka pro každého
  Říká se, že kniha je nejhodnotnějším dárkem – však v ní dáváte příběhy, emoce, znalosti, zkrátka samé zásadní věci. Je také dárkem nejoblíbenějším. Nu a tohle elegantní hnědé provedení vám umožní darovat knihu dle vlastního výběru opravdu komukoli, pro radost, jako projev úcty nebo prostě jen tak, aby byl svět hezčí.

  Elektronickou dárkovou poukázku vám doručíme e-mailem hned po zaevidování platby. V příloze vám doručíme obrázek s platným kódem. Můžete jej vytisknout a vepsat věnování nebo jednoduše přeposlat e-mailem.

  Fyzická dárková poukázka k vám bude doručena vybraným doručovatelem ve formě plastové kartičky ve speciálním dárkovém papírovém obalu. Tato forma je vhodná pro ty, kdo poukázku nepotřebují ihned.

  Dárkovou poukázku lze uplatnit i v našem kamenném knihkupectví v Brně.


  Upozornění pro využívání poukázek: V jedné objednávce je možné uplatnit jen jednu dárkovou poukázku. Dárkové poukázky je možné uplatnit pouze při nákupu on-line na www.martinus.cz.
  Číst víc
  Naše katalogové číslo
  242306
  Rozměr
  55×85 mm
  Hmotnost
  6 g
  Rok vydání
  2016
  Kategorizace

  Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

  Nahlásit chybu

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Hodnocení

  Jak se líbil produkt vám?

  „Proti některým částem svého já zůstáváme bezmocní. “

  Osamělost prvočísel - Paolo Giordano, 2021
  Osamělost prvočísel
  Paolo Giordano