Knihy
E-knihy

Trůn lebek

Triton, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
9 hodin čtení
Nakladatel
Triton, 2015
4. díl série
Démonský cyklus

Krasijský Trůn lebek zůstává prázdný. Trůn sestavený z lebek padlých vojevůdců a démonských princů je sídlem cti a prastaré mocné magie, která drží démony v šachu. Z tohoto trůnu chtěl Ahmann Jardir dobýt celý známý svět

Čti víc

249 Kč

Běžná cena Běžně 499 Kč

Ušetříte 50%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Krasijský Trůn lebek zůstává prázdný. Trůn sestavený z lebek padlých vojevůdců a démonských princů je sídlem cti a prastaré mocné magie, která drží démony v šachu. Z tohoto trůnu chtěl Ahmann Jardir dobýt celý známý svět a vybudovat jednotnou armádu, která by vytáhla do boje a skoncovala s démonskou válkou jednou provždy. Jenže Arlen Sedlák, Tetovaný, se proti tomu plánu vzepřel. Vyzval Jardira na souboj a ten na něj musel přistoupit, aby si zachoval čest. A než aby riskoval porážku, svrhl sebe i svého protivníka ze srázu, čímž obral svět o spasitele a zároveň spustil boj o následnictví, který může Svobodná města Thesy rozdělit. Na jihu musí Jardirova první manželka Inevera najít způsob, jak zabránit svým synům, hnaným snahou uplatnit nárok na trůn, aby se navzájem zabili a nezavlekli tak svůj lid do občanské války. Na severu se Leesha Papírova a Rojer Krčma pracně snaží sjednat mezi Angierským a Milnským vévodstvím spojenectví proti Krasijcům dřív, než bude pozdě. V této křížové palbě uvázne Laktonské vévodství – bohaté, nechráněné, zralé na dobytí. A jadrnci mezitím stále nabírají na síle. Bez Arlena a Jardira se asi nenajde nikdo tak silný, kdo by je zastavil. O osudu těch dvou pohřešovaných mužů možná něco ví jen Renna Sedlákova. Jenže i ta zmizela…
Čti víc
Kupte společně
Trůn lebek - Peter V. Brett
Tiché roky - Alena Mornštajnová
478 Kč
Ušetříte 370 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Skull Throne
Rok vydání
2015
Počet stran
640
Nakladatelství
Triton
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
222266

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,8 / 5

19 hodnocení

15
4
0
0
0

Ana
16.3.2017
Názor čitateľa
Knihy od P.V.Bretta sú jedny zmála, na pokračovanie ktorých sa oplatí čakať. Od prvej knihy, ktorú som čítala jedným dychom až po túto 4 časť. Rozsahom mi pripomína Hry o trony, aj keď dejovo je to o niečom inom. Ale páči sa mi aj dejová línia, ktorá nie je sůstredená len na jedného hrdinu, množstvo postáv, ich osudy - máte pocit, že ich doverne poznáte a aj prostredie, o ktorom rozpráva a sústavné napatie vás nuti čítať ďalej a ďalej. V 4 dieli sme sa konečne dočkali aj boja s vyššími démonmi vyostruje sa konflikt aj medzi Krasijcami a vojvodstvami, ktoré tiež nie sú jednotné. Ako to všetko nakoniec dopadne si ešte počkáme.
Čti víc
Tereza Kolaříková
12.3.2016
Démonská série je s každou knihou kvalitnější. Téma není pro každého, ale vyprávění příběhu, vykreslování postav a scenérií je úžasné. Žádná z postav není vyloženě hrdinská ani záporná, proto je mi kniha milejší. Společenské vrstvy Krasijců jsou pozoruhodně do detailu promyšlené a střet s ostatním světem nadmíru zajímavý a v jistých ohledech i aktuální.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Trůn lebek - Peter V. Brett
Tiché roky - Alena Mornštajnová
478 Kč
Ušetříte 370 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius