Otvíráme první kamenné knihkupectví v Brně. Přidejte se k nám

Pavouk

Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu Linnu, a tvrzením, že zachránit ho může jedině... Číst víc

4,4 41 hodnocení
9. díl série
Joona Linna (CZ)
Nakladatel
Host, 2022
528 stran
7-8 hodin čtení

Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu Linnu, a tvrzením, že zachránit ho může jedině Saga. Pohlednici sice Joonovi ukázala, ale čas plynul .. Číst víc

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

399 Kč

Ihned ke stažení
Jak číst e-knihy?
Další e-knižní vydání (2)
Pavúk - Lars Kepler, Ikar, 2023
PDF EPUB MOBI
Slovenština, 2023
Ihned ke stažení

379 Kč


The Spider - Lars Kepler, Bonnier Publishing Fiction, 2023
EPUB (Adobe DRM)
Angličtina, 2023
Ihned ke stažení

189 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat na Martinus.cz?

Doprava zdarma od 999 Kč
Více než 5 000 výdejních míst
Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Celeste Ng:  Naše ztracená srdce. Odeon, 2023

Více o eknize

Joona Linna se vrací s devátým případem… a opět mu jde o krk.Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu Linnu, a tvrzením, že zachránit ho může jedině Saga. Pohlednici sice Joonovi ukázala, ale čas plynul a hrozba upadla v zapomnění jako bezvýznamná provokace. Až doposud.

V Kapellskäru byl nalezen pytel s téměř rozpuštěným tělem. Na místě činu zůstala bílá nábojnice. Bestiální pachatel dává policii možnost zastavit sérii vražd tím, že rozluští složité hádanky.

Joona Linna a Saga Bauerová společně usilují o vyřešení zapeklitého případu a o záchranu vyhlédnutých obětí — dřív než bude pozdě. Ve svém pronásledování jsou čím dál zoufalejší. Co když se tento sériový vrah nedá zastavit? Co když už jsou sami lapeni v síti?

Každý případ ze série o inspektorovi Joonovi Linnovi je možné číst samostatně a bez ohledu na pořadí v sérii. Jelikož ale příběhy jednotlivých postav na sebe přirozeně navazují a pokračují, pro ten nejlepší knihomolský zážitek doporučujeme číst v pořadí, v jakém byly knihy vydané: Hypnotizér (2010) Paganiniho smlouva (2011) Svědkyně ohně (2012) Písečný muž (2013) Stalker (2015) Lovec králíků (2017) Lazar (2018) Zrcadlový muž (2020) nebo Zrcadlový muž (2021) Pavouk (2022)
Číst víc

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,4 / 5

41 hodnocení

7
0
1
0
3

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

6.5.2023
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Další případ Joony Liny, je to stále čtivé, stále napínavé, stále přečteno jedním dechem.
Doufám však že už necháme démony spát a probudí se noví. Musím totiž souhlasit, že to někdy bylo přitažené za vlasy. Musím však říct že vrahův příběh a modus operandi mě bavil nejvíc.
Za mě tedy super.
Číst víc
Lubomir
Neověřený nákup
22.12.2022
Škoda, veľmi slabé
Od Keplera mám prečítané všetko, ale už Zrkadlovy muž nebol to čo bývali staršie veci ako napr. Lovec Kralikov, Zmluva podľa Paganiniho, Svedkyna ohňa.

Ide to dolu vodou a Pavúk je u mna už hodne pod čiarou čo sa týka úrovne povedzme kvalitnej komerčnej detektívky, thrileru.

Strata jednoduchosti nahradená účelovými vecami, u mňa veľmi slabé.
Číst víc

Lars Kepler

Číst víc

Nakladatelství Host

Číst víc

„Bohatství jako by padalo do klína lidem, kteří jsou chudí duchem, chudí zájmy a radostí.“

Na východ od ráje - John Steinbeck, 2020
Na východ od ráje
John Steinbeck