Never Coming Back - Tim Weaver
Never Coming Back
346 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Never Coming Back

Nakladatel
Penguin Books, 2013
4. díl série
David Raker

It was supposed to be the start of a big night out. But when Emily Kane arrives at her sister Carrie's house, she finds the front door unlocked and no one inside. Dinner's cooking, the TV's on. Carrie, her husband and their two daughters are gone...

Čti víc

346 Kč

Běžná cena Běžně 364 Kč

Ušetříte 5 %

Dodání může trvat více než tři týdny

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

It was supposed to be the start of a big night out. But when Emily Kane arrives at her sister Carrie's house, she finds the front door unlocked and no one inside. Dinner's cooking, the TV's on. Carrie, her husband and their two daughters are gone. When the police draw a blank, Emily asks missing persons investigator David Raker to find them. It's clear someone doesn't want the family found.

But as he gets closer to the truth, Raker begins to uncover evidence of a sinister cover-up, spanning decades and costing countless lives. And worse, in trying to find Emily's missing family, he might just have made himself the next target...

Immerse yourself in Never Coming Back, the much-anticipated new instalment in the David Raker series from Tim Weaver, author of Chasing the Dead, The Dead Tracks and Vanished. Fans of Mo Hayder's Gone and Michael Marshall Smith's The Straw Men should look this way.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha pevná vazba, český jazyk, Mystery Press, 2016
-5 %
408 Kč

Posíláme do šesti dní

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, Penguin Books, 2013
-5 %
346 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

E-knihy a audioknihy

E-kniha český jazyk, Mystery Press, 2016
PDF
EPUB
MOBI
229 Kč

Okamžitě ke stažení
Jak číst e-knihy?

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
544
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
130×200 mm
Hmotnost
377 g
ISBN
9780241954416
Rok vydání
2013
Naše katalogové číslo
161650
Jazyk
anglický
4. díl série
David Raker
Nakladatel
Penguin Books

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

3,5 / 5

2 hodnocení

0
1
1
0
0

5

Vášnivá čitatelka, najma krimi, odbornej literatury a cohokolvek,na co mam overenu dobru recenziu.

Dominika Dziaková
13.5.2021
David Raker hlada dalsich stratenych
David Raker vo svojom stvrtom pripade hlada stratenu rodinu, ktora zmizla bez stopy zanechajuc po sebe dom uprostred varenia vecere, s hrajucou televiziou a psom hladajucim svojich panov. V tomto príbehu nehra po boku Davida hlavnu ulohu Healy, ako v minulosti, mihne sa sice dejom, ale nie vyznamne. Dej je velmi napinavy, ako je u autora zvykom, aj dost nasilny s vykreslenim vsetkych podrobnosti neprijemnych scen. Detektivna zapletka je neopozerana, prekvapiva a pribeh dobre vystavany. Koniec knihy je prekvapenim a clovek nemoze inak, len sa zacat tesit na pokracovanie.. Čti víc

Čti víc

„Knihy jsou nádobami ducha. “

Thomas Mann