Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Jak být šik v Paříži
E-kniha

Styl je v osobitosti! Aspoň Capucine s Karine v to pevně věří, když spustí módní blog Chic. Jejich vtipná a světaznalá Chic podobně jako Carrie ze seriálu Sex ve městě bourá... Číst víc

1,0 2 hodnocení
Nakladatel
Grada, 2022
232 stran
4-5 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Styl je v osobitosti! Aspoň Capucine s Karine v to pevně věří, když spustí módní blog Chic. Jejich vtipná a světaznalá Chic podobně jako Carrie ze seriálu Sex ve městě bourá tabu ohledně stylu a módy a záhy se stane pařížskou... Číst víc

  • PDF

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

    Více informací v našich návodech

    EPUB

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

    MOBI

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

  • Čeština
Cena: 216 Kč
-10 %
Původní cena 241 Kč
Toto je nejnižší cena titulu v internetovém knihkupectví za posledních 30 dní před zavedením této slevy.
Ihned ke stažení
Máte čtečku, tablet nebo mobil? Stáhněte si do nich e-knihu! Budete ji mít hned a ještě ušetříte život stromů. Více informací o e-knihách najdete zde.
Jak číst e-knihy?

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Giséle Pelicot, Óda na život. Jan Melvil publishing, 2026
Styl je v osobitosti! Aspoň Capucine s Karine v to pevně věří, když spustí módní blog Chic. Jejich vtipná a světaznalá Chic podobně jako Carrie ze seriálu Sex ve městě bourá tabu ohledně stylu a módy a záhy se stane pařížskou ikonou. Úspěch je obrovský… a pro obě kamarádky se promění v noční můru, když má Chic v televizním pořadu ukázat svou tvář.
Naše katalogové číslo
1608553
Počet stran
232
Rok vydání
2022
ISBN EPUB
978-80-762-5624-8
ISBN PDF
978-80-762-5623-1
Edice
7lásky
Jazyk
čeština
Původ
Francie, zahraniční
Nakladatel
Grada
Pro koho
pro ženy
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

1,0 / 5
0
0
0
0
2

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Ověřený nákup
3.9.2023
Nie je to štýlová kniha, je to paperback, ktorý by som s radosťou nechala rozmoč
Dočítala som túto knihu s mimoriadnym sebazaprením. Nie je to Sex v meste, ani Diabol nosí Pradu. Je to taká zmeska Parížaniek, ktoré nechcú byť typickou obeťou módy. A ako som videla, podľa môjho skromného pozorovania Francúziek, tie sú schopné si na seba navrstviť čokoľvek, v čom sa cítia dobre bez ohľadu na okolie. A pre tých pár módou vlečených jedincov je tu ľavý breh Seiny, významné značky, šperky, doplnky a kluby, kde im napráskajú na zadok kvôli zbaveniu sa celulitídy. Krásni chlapi k tomu ako bonus. Vlastne sa mi o tom nechce ani písať. Nie je to štýlová kniha, je to paperback, ktorý by som s radosťou nechala rozmočiť na pláži. Až na to, že mám eknihu. Tak mi treba, už sa jej nezbavím…
Dávam o pol bodu viac, ako predchádzajúcej motivačnej blbosti, lebo má aký-taký príbeh a smerovanie. Ale vonkoncom tomu nepomáha citovanie diela Kierkegaarda, alebo Nietzcheho, navyše spojenie s Tomom Cruisom z Top Gun je už cez čiaru. Nepomôže tomu ani románik s filozofom v strednom veku a ospevovanie kníhkupectva.
Jedna príčetná osoba osloví druhú romantickú a spolu spáchajú blog s radami, ako byť elegantná taká, aká si. A zrodila sa tajomná Chic a má úspech medzi plebsom (pre desiatimi rokmi boli blogy celkom rozšírené). Je to Chick lit ako vyšité, hrozný manžel, potlačené sny, atď.. Potom príde ponuka do televízie a hrozí odhalenie. Dobrý spojenec je vždy vítaný a objaví sa tretia mušketierka, mega elegantná susedka, ktorá vyštvala svojho manželíka psychiatra zo života tým, že škaredú mačku prehlásila za psa a stala sa stredobodom záujmu... on asi tiež nebol úplne pri zmysloch, keď sa jej to podarilo.
Vlastne je to asi celé, čo si s toho odnesiem. Lebo aj tieto kočky odchádzajú z Paríža.
Druhý diel vlastne asi ani nevyšiel v preklade (a je to len dobre).

Nakladatelství Grada

Obchodní název
GRADA Slovakia s.r.o.
Adresa
Moskovská 29
811 08 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
grada@grada.sk
Vědomosti mohou být vždy nebezpečné. Jsou mocnější zbraní než kterýkoli meč či kouzlo.
Kniha: Kouzla rodu Thornů (Margaret Rogerson), 2022
Kouzla rodu Thornů
  • Margaret Rogerson