Knihy
E-knihy

Zdraví v ohrožení

Hořká pravda o bílém cukru

Eminent, 2013
Nakladatel
Eminent, 2013

Ačkoli nás zažité stravovací zvyklosti nebo reklama, zaměřená zejména na těhotné ženy, matky s malými dětmi, mládež, seniory nebo sportovce, přesvědčují o opaku, skutečnost je mnohem horší, než byste očekávali...

Čti víc

237 Kč

Běžná cena Běžně 249 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 10 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kniha od MUDr. Josefa Jonáše (kromě jiných autora bestsellerů Křížovka života, Tajenky života, Detoxikace či Jonášova kuchařka pro zdraví) a autora Jiřího Kuchaře je u nás mimořádným počinem v oblasti zdraví.

Ačkoli nás zažité stravovací zvyklosti nebo reklama, zaměřená zejména na těhotné ženy, matky s malými dětmi, mládež, seniory nebo sportovce, přesvědčují o opaku, skutečnost je mnohem horší, než byste očekávali. Tato kniha přináší velmi hořkou pravdu o průmyslově vyráběném rafinovaném cukru. Je určena lidem, kteří chtějí poznat všechny neblahé důsledky jeho konzumace, zbavit se svojí závislosti na něm a doslova tak zachránit svoje ohrožené zdraví. Stejně tak je velmi užitečná pro nemocné i lidi, jenž po léta bezúspěšně bojují s nadváhou a únavou.

Na základě desítek vědeckých studií z celého světa a dlouholeté bohaté praxe MUDr. Josefa Jonáše ukazuje, že rafinovaný cukr je viníkem celé řady problémů, od akné, zubního kazu, cukrovky, ztučnění jater, infarktu myokardu, gynekologických potíží a osteoporózy až po nádorová onemocnění a mozková poškození, včetně chronického nedostatku vitaminů a důležitých minerálů.

Vedle varování nabízí především řešení, jak se zbavit cukerné závislosti a jak lze průmyslový cukr v jídelníčku nahradit. Nepochybně budete překvapeni bohatostí přírodních látek, které vám mohou posloužit jako cenná životní inspirace. Tato mimořádná a svého druhu naprosto ojedinělá publikace přináší i jednoduchá a přitom účinná stravovací doporučení, která mohou netušeným způsobem upevnit vaše zdraví.
Čti víc
Kupte společně
Zdraví v ohrožení - Josef Jonáš, Jiří Kuchař
Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše - Josef Jonáš
502 Kč
Ušetříte 26 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,5 / 5

2 hodnocení

1
1
0
0
0

Alena Kusnyér Šišková
1.2.2016
výborná kniha
Táto publikácia ponúka veľmi zrozumiteľným spôsobom vysvetlenie vzťahu medzi cukrom a zdravím laikovi či odborníkovi v zdravotníckej oblasti. Zároveň popisuje čitateľovi konkrétne kroky a možnosti, akým spôsobom cukor suplementovať bez nenáležitej askézy.
Čti víc
14.10.2013
škodlivosť cukru na ľudské zdravie
Kniha je veľmi poučná pretože vysvetľuje aká škodlivá je pravidelná konzumácia cukru a rafinovaných potravín vôbec.
Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Zdraví v ohrožení - Josef Jonáš, Jiří Kuchař
Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše - Josef Jonáš
502 Kč
Ušetříte 26 Kč

„Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí.“

Jiří Mahen