The Cuckoo's Calling - Robert Galbraith
The Cuckoo's Calling
549 Kč
Knihy
E-knihy

The Cuckoo's Calling

Robert Galbraith

Robert Galbraith je pseudonym J. K. Rowlingové, pod nímž píše detektivní sérii románů s Cormoranem Strikem v hlavní roli.

Nakladatel
Little, Brown, 2013
1. díl série
Cormoran Strike (EN)

When a troubled model falls to her death from a snow-covered Mayfair balcony, it is assumed that she has committed suicide. However, her brother has his doubts, and calls in private investigator Cormoran Strike to look into the case...

Čti víc

549 Kč

Vyprodané, je dostupné jiné vydání.

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

When a troubled model falls to her death from a snow-covered Mayfair balcony, it is assumed that she has committed suicide. However, her brother has his doubts, and calls in private investigator Cormoran Strike to look into the case. Strike is a war veteran - wounded both physically and psychologically - and his life is in disarray. The case gives him a financial lifeline, but it comes at a personal cost: the more he delves into the young model's complex world, the darker things get - and the closer he gets to terrible danger... A gripping, elegant mystery steeped in the atmosphere of London - from the hushed streets of Mayfair to the backstreet pubs of the East End to the bustle of Soho - The Cuckoo's Calling is a remarkable book. Introducing Cormoran Strike, this is a classic crime novel in the tradition of P.D. James and Ruth Rendell, and marks the beginning of a unique series of mysteries.

Tento titul si u náš môžete objednať aj v brožovanej väzbe.

Z nášho blogu: J.K. Rowlingová vydala tajne detektívku
Z nášho blogu: Rowlingovej tajomná dektetívka je poctou klasickým dielam tohto žánru
Z nášho blogu: Rowlingovej tajomstvo mohla uchrániť technika

Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
464
Hmotnost
744 g
Rok vydání
2013
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Little, Brown
Rozměr
165×242 mm
ISBN
9781408703991
Naše katalogové číslo
154224

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,2 / 5

4 hodnocení

2
1
1
0
0

Ružová knižnica
27.4.2014
oddychová detektívka
Súkromný detektív, Cormoran Strike vyšetruje smrť populárnej modelky Luly Landry (nápadne vám pripomína Kate Mossovú). I polícia sa uzniesla na konečnom verdikte, že šlo o samovraždu. Na druhej strane stojí Lulin brat, ktorý si to nechce pripustiť a je presvedčený, že Lule niekto pomohol na druhý svet. Keďže Strike nemá peňazí nazvyš, chopí sa prípadu.

Dočítajte si recenziu na https://www.facebook.com/ruzovakniznica!
Čti víc
Anita
3.1.2014
Názor čitateľa
februar 2014 Čti víc
Michaela Urbánková
19.7.2013
Názor čitateľa
Dravý Pavúčik, táto má pevnú väzbu, tá lacnejšia brožovanú. Čti víc
Pavucik
16.7.2013
Rozdiel?
Prosim Vas, aky je rozdiel mezdi touto verziou a tou za 13,59? Čti víc

Čti víc

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky