Dotazy a odpovědi z praxe zákoníku práce - Pavla Hloušková, Zdeněk Schmied a kol.
Dotazy a odpovědi z praxe zákoníku práce
370 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

Dotazy a odpovědi z praxe zákoníku práce

375 odpovědí

ANAG, 2013
Nakladatel
ANAG, 2013

Nový zákoník práce prošel od doby, kdy nabyl účinnosti, několika novelizacemi, přičemž poslední z nich, svým rozsahem i obsahem nejvýznamnější, nabyla účinnosti dnem 1. 1. 2012. Jde o tzv. velkou novelu zákoníku práce...

Čti víc

370 Kč

Běžná cena Běžně 389 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 12 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Nový zákoník práce prošel od doby, kdy nabyl účinnosti, několika novelizacemi, přičemž poslední z nich, svým rozsahem i obsahem nejvýznamnější, nabyla účinnosti dnem 1. 1. 2012. Jde o tzv. velkou novelu zákoníku práce, která vedle legislativně-technických zpřesnění přinesla celou řadu zásadních věcných změn.

„Velká“ novela zákoníku práce
Takzvaná velká novela zákoníku práce přinesla řadu změn dotýkajících se mnohých významných institutů, jakými jsou např.:
pracovněprávní úkony, zkušební doba, dočasné přidělení zaměstnance k jinému zaměstnavateli, výpovědní důvody, dovolená, konkurenční doložka, přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů a mnohé další. Zodpovídá vaše otázky z oblasti zákoníku práce

Publikace „Dotazy a odpovědi z praxe zákoníku práce“ nabízí čtenářům aktuální výklad, popř. možné výklady zákoníku práce a dalších souvisejících předpisů jako soubor dotazů a odpovědí tematicky roztříděných do jednotlivých stěžejních oblastí pracovněprávní úpravy, které by měly být ve svém souhrnu názornou pomůckou pro pochopení aplikace zákoníku práce v konkrétních situacích.

Přesah do dalších oblastí
Tam, kde je to nezbytné, jsou odpovědi na dotazy v této publikaci podány v širších souvislostech zasahujících i do některých jiných oblastí právní úpravy – např. nemocenského pojištění (v souvislosti s rozšířením okruhu osob účastných na pojištění o zaměstnance na dohody o provedení práce nebo v souvislosti s čerpáním mateřské dovolené) a státní sociální podpory (v souvislosti s čerpáním rodičovské dovolené).

Výklad pomocí zodpovězených konkrétních dotazů
Publikace nabízí čtenářům aktuální výklad, popř. možné výklady zákoníku práce a dalších souvisejících předpisů jako soubor dotazů a odpovědí tematicky roztříděných do jednotlivých stěžejních oblastí pracovněprávní úpravy, které by měly být ve svém souhrnu názornou pomůckou pro pochopení aplikace zákoníku práce v konkrétních situacích.
Tam, kde je to nezbytné, jsou odpovědi na dotazy podány v širších souvislostech prolínajících i do některých jiných oblastí právní úpravy – např. nemocenského pojištění (v souvislosti s rozšířením okruhu osob účastných na pojištění o zaměstnance na dohody o provedení práce nebo v souvislosti s čerpáním mateřské dovolené) a státní sociální podpory (v souvislosti s čerpáním rodičovské dovolené).
Čti víc
Kupte společně
Dotazy a odpovědi z praxe zákoníku práce - Pavla Hloušková, Zdeněk Schmied a kol.
Zákoník práce 2013 -
1 243 Kč
Ušetříte 65 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
303
Hmotnost
338 g
Rok vydání
2013
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
ANAG
Rozměr
145×205 mm
ISBN
9788072638055
Naše katalogové číslo
150232

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Dotazy a odpovědi z praxe zákoníku práce - Pavla Hloušková, Zdeněk Schmied a kol.
Zákoník práce 2013 -
1 243 Kč
Ušetříte 65 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius