Vánoce

Dvůr stříbrných plamenů

Čtvrtý díl bestsellerové série Dvůr trnů a růží Číst víc

4,6 189 hodnocení
4. díl série
Dvůr trnů a růží
Nakladatel
CooBoo, 2022
728 stran
10 hodin čtení

Čtvrtý díl bestsellerové série Dvůr trnů a růží Číst víc

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

349 Kč

Ihned ke stažení
Jak číst e-knihy?
Další e-knižní vydání (2)
Na dvore zo strieborných plameňov - Sarah J. Maas
PDF EPUB MOBI
Slovenština, 2021
Ihned ke stažení

289 Kč


Court of Silver Flames - Sarah J. Maas
EPUB (Adobe DRM)
Angličtina, 2021
Ihned ke stažení

252 Kč

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Vánoční skřítci doporučují

Více o eknize

Čtvrtý díl bestsellerové série Dvůr trnů a růží
Nesta Archeron se marně snaží zapomenout na hrůzy války a vydobýt si své místo mezi vznešenými vílami. Na Nočním dvoře navíc stále potkává Cassiana, který ji přivádí k zuřivosti… a zároveň ji nebezpečně přitahuje. Mezitím zrádné lidské královny ohrožují křehký mír a jejich plány zhatí možná jen to, že se Nesta s Cassianem postaví své temné minulosti. Oba se budou muset utkat s démony všeho druhu, aby našli přijetí – a uzdravení – v náruči toho druhého.
Číst víc
Originální název
A Court of Silver Flames
Počet stran
728
Rok vydání
2022
Naše katalogové číslo
1434105
Jazyk
čeština
4. díl série
Dvůr trnů a růží
Nakladatel
CooBoo
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,6 / 5

189 hodnocení

5
2
0
0
0

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

4
14.4.2022
Tak dočítané za dva dni. Sarah J. Mass má dobrý sloh za mňa super. Mne vôbec nevadilo že to bolo rozprávané z 3 osoby dobre sa mi to čítalo. Páčili sa mi aj hlavné postavy, bolo to zase niečo iné. Aj prerod Nesty bol dobrý. Aj keď sa vlastne opakoval prerod Frey. Čo mne viac vadilo bolo tak strašne veľa sexuálnych scén. Bolo to až príliš ale som to vždy preskočila a problém vyriešený. Čo bolo ale naozaj cez čiaru bolo že ženy ktoré sa cvičia rok tak porážka bojovníkov ktorý sa cvičia asi 15 rokov. To sa mi nepáčilo. Mali ostať pod tou horou už tým by všetkým vytreli zrak a bolo by to uveriteľnejšie. Záver bol dobrý mne sa páčilo ako bola ochotná obetovať seba aby zachránila Frey a dieťatko a Rhysa. (Aj keď ich dohoda je pekne hlúpa ako čo by robili keby všetci traja umreli? No boli by v prdeli.) Za mňa ale veľmi príjemná kniha a rada sa k nej ešte vrátim. A teším sa o čom bude ďalšia kniha. Pohľady medzi Azielom a Elain boli super ale je mi ľúto Luciena. Číst víc
2
26.2.2022
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Na tenhle díl jsem čekala celou věčnost a nemohla se dočkat. Takže jsme ho objednala už v předobjednávce a smiřovala se s posunutým termínem vydání.
I když Nestu jsem v předchozích dílech nemohla vystát, Cassian byl, je a bude mým oblíbencem, stejně jako Azriel, ale o ždibec méně než Rhysand. A to se nezměnilo ani po přečtení tohoto dílu. Zatímco Cassiana jsem milovala od první stránky, Nestu jsem neměla ráda ani v této knize, rozhodně ne do její poloviny, ale už ji chápu. Chápu její chování, díky této knize nás autorka nechala nahlédnout do její duše, jejích pocitů, obav a já pochopila a nakonec ji vzala na milost. Už proto, že ji miluje Cassian a já miluji Cassiana. A nakonec se Nesta zachovala vskutku velkoryse, čímž si to u mě vyžehlila úplně.
Kniha se četla jedním dechem, děj pěkně odsejpal, byl napínavý, i když v některých aspektech předvídatelný. Například, že se Nesta zúčastní Obřadu krve, mě napadlo, už když o něm Cassian vyprávěl, nicméně tahle část mi přišla tak nějak neuvěřitelná vzhledem k tomu, kolik bojovníků, kteří byli cvičeni mnohem déle než Nesta, Gwyn a Emerie (a to po dlouhá léta než se obřadu vůbec mohli zúčastnit) při něm zemřelo. Jako fajn, holky cvičily opravdu tvrdě, ale pořád jen nějakých 6 měsíců. Dobře, byly hodně motivované a to také mohlo úspěchu pomoci, ale i tak, trochu přitažené za vlasy no.
Zápletka s Klenotami, fajn. Valkýry, fajn. Nový padouch Kostěj a Briallyn, fajn.
Chyběla mi Mor, bylo jí tu opravdu málo, nicméně očekávám, že v některé z dalších knih by mohla dostat svoji chvíli slávy, například s Emerii? Vztah/nevztah mezi Lucienem a Elain se zde řešil jen velmi okrajově a já se na jejich příběh hodně těším už proto, že tu máme ještě Azriela, který by mohl hrát v životě Elain také roli. I když poté, co se objevila na scéně Gwyn, je možné předpokládat, že Azriel se bude upírat jiným směrem. No jsem opravdu zvědavá, co autorka ještě z našimi hrdiny zamýšlí.
Jsem ráda, že v tomto díle byla Feyre a Rhysand a jejich vedlejší příběh byl také pozoruhodný, i když byl Rhys většinu knihy neskutečně nabroušeny, dalo se to vzhledem k situaci pochopit. Na něj se ale nemohu zlobit ani v nejmenším, to prostě nejde.
Moc se mi líbil Dům větru, fakt moc.
Tuhle knihu bych nezařadila na stejnou pozici jako Dvůr mlhy a hněvu, autorka změnila i styl psaní. Děj není vyprávěn z pohledu hlavní postavy, jako to bylo u příběhu Feyre, což není na škodu, ale je to méně fantazy a více erotického žánru. Ale kniha se mi líbila a vzhledem k mé oblíbené sérii přimhouřím oko, i když bych jí nepřisoudila 100% jako u Dvora mlhy a hněvu, dám 4,5 hvězdičky, takže zaokrouhluji nahoru. Děj je evidentně úvodem k další knize stejně jako byla druhá kniha v řadě této série pro třetí díl. Je zde vyřešen vztah hlavních postav, ale celková zápletka nikoliv a tak si musíme počkat, až Sarah napíše další příběh a vzhledem k tomu, že se nezdá, že by další díl v angličtině byl již napsán nebo minimálně rozepsán, budeme čekat dlouho. Ach jo.
Číst víc

Číst víc
Číst víc

„A tak se snažím být laskavý ke všemu, co vidím, a ve všem, co vidím, vidím jeho.“

Malý život - Hanya Yanagihara
Malý život
Hanya Yanagihara