Otvíráme první kamenné knihkupectví v Brně. Přidejte se k nám

Konflikt

Oko za oko a svet bude slepý

Nenávidím, keď sa musím podriadiť, ale rodina a jej postavenie sú desiatky rokov u nás nadradené osobným preferenciám a pocitom jednotlivca. „Pôjdeš do Ameriky a zoberieš si... Číst víc

4,3 234 hodnocení
1. díl série
Nekompromisní
Nakladatel
MERIDIANO-press, 2021
385 stran
5-6 hodin čtení

Nenávidím, keď sa musím podriadiť, ale rodina a jej postavenie sú desiatky rokov u nás nadradené osobným preferenciám a pocitom jednotlivca. „Pôjdeš do Ameriky a zoberieš si dcéru nášho najlepšieho priateľa." Číst víc

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenština

319 Kč

Ihned ke stažení
Jak číst e-knihy?
Další e-knižní vydání
Konflikt - Michaela Brnková, Red, 2023
PDF EPUB MOBI
Čeština, 2023
Ihned ke stažení

279 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat na Martinus.cz?

Doprava zdarma od 999 Kč
Více než 5 000 výdejních míst
Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Rebecca Serle: Jedno italské léto. Ikar CZ: 2023

Více o eknize

Nenávidím, keď sa musím podriadiť, ale rodina a jej postavenie sú desiatky rokov u nás nadradené osobným preferenciám a pocitom jednotlivca.

„Pôjdeš do Ameriky a zoberieš si dcéru nášho najlepšieho priateľa."

Dohodnutá svadba v dvadsiatom prvom storočí?

Sme brutálne zaostalá mafia.
Náš najlepší priateľ je v preklade otcov významný obchodný partner.

A ja? Ja som synom talianskeho mafiánskeho bossa. Nemám nárok žiť tak, ako to sám chcem. Preto sedím v súkromnom lietadle rodiny Brusových, na ceste do zeme, z ktorej si mám priviezť manželku, ktorú ani nepoznám.
Moja predstava je jasná.

Bude krásna, bude kultivovaná, bude sa mi vedieť podriadiť a nebude jej vadiť, keď v mojom živote a v posteli nebude jediná.

Riadim sa pravidlami.

Na vzťahy sa nehrám.

Kompromisy nevyhľadávam.

Aspoň doteraz tomu tak bolo...
Číst víc
Originální název
Konflikt
Počet stran
385
Rok vydání
2021
Naše katalogové číslo
1308075
Styl
romantický
Jazyk
slovenština
Původ
Slovensko
1. díl série
Nekompromisní
Nakladatel
MERIDIANO-press
Pro koho
pro ženy
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,3 / 5

234 hodnocení

174
15
11
17
17

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Andrea Rejzková
Ověřený zákazník
1.9.2023
Michaela Brnková je pani Spisovatelka s velkým S. Koukala jsem na její rozhovor u Knihy Dobrovský – říkala tam, že nikdy netoužila být spisovatelkou, pouze to zkusila a navíc píše na telefonu. To je prostě přirozený talent, pouze něco zkusit a hned je z toho taková pecka.

Konflikt je mé první setkání s mafií a lepší to být nemohlo. Kniha má úžasné postavy, je to nabité akcí, je to vtipné, žhavé, napínavé. Chemie mezi Nerem a Elisou byla neskutečná – upřímně nevím, který z nich je víc sexy. Nejradši bych se k nim přidala, ale Elisa řekla, že se dělit nebude, takže mám smůlu. Nera jsem si zamilovala okamžitě, sice je na začátku neskutečně drzý frajírek, ale vy víte, že někde tam uvnitř se skrývá úžasný muž. Elisa byla skvělá, pořád si z Nera utahovala a nic si od něj nenechala líbit.

Moc se těším, až budu mít tu čest číst další autorčinu knihu. Děkuji za tento poklad u nás v Česku a na Slovensku!
Číst víc
knihomolka._.ela
Neověřený nákup
22.8.2023
Moje hodnocení:
10/10
Musím říct, že slovenští autoři stejně jako čeští mě nikdy nepřestanou překvapovat. Tohle byla jízda a taky moje nejrychleji přečtená kniha!!! Krátké kapitoly, které byly vždy zakončeny tak, že prostě musíte číst dál!! Konec byl takový, že nutně potřebujete další díl a já se nemůžu dočkat. Když jsem si procházela recenze ostatních, tak kniha je ohromně vychvalována a já se k nim samozřejmě musím přidat. Já už zase nemám v recenzi, co vytknout. Moje očekávání splnila a já jsem spokojená. Čekat na pokračování je pro mě šílená bolest. Konflikt označuji jako jednu z mých nejoblíbenějších knih!!
Nero je prostě jasný husband materiál o tom žádná. Elisu jsem si oblíbila, protože má dokonalý vkus na knihy. Oba jsou děsně tvrdohlavý. Ta chemie mezi nimi jde vidět.
DOPORUČUJI VŠEM!!!!!
Číst víc
Adriana Bílková
Neověřený nákup
8.7.2023
Já upřímně nemám slov na tenhle příběh, který je opravdu napsaný úžasně!! Klobouk dolů, protože jsem tohle od slovenské autorky vůbec nečekala.

Prostředí mafie a celkově tyhle příběhy miluji, ale je těžký číst něco opravdu nového co vás nadchne z tohoto prostředí. Tohle autorka splnila na plné čáře.

Příběh se vyvíjel tak jak jsem čekala a rozhodne mě nezklamal. Četl se jedna báseň a slupla jsem ho jak malinu. Opravdu škoda, že kniha má tak málo stran. Klidně bych ocenila i víc.

Děj nebyl úplně originální, ale přeci jen oceňuji autorku jaké postavy nám poskytla.
Nero a Elisa byly dohromady skvělá dvojka. Užívala jsem si jak po sobě jdou. Chemie byla úžasná mezi nimi.

Příběh byl opravdu velice vtipný a dost jsem se u něho nasmála. Nejlepší byla scéna Nera a pračky ! to jsem umírala opravdu smíchy.

Konec knihy a vlastně i zápletka mě překvapila.

Tenhle skvělý román Vám určitě doporučuji a věřte mi nebudete litovat. Pokud milujete mafii a humor, tak je to to pravé pro vás.
Číst víc
2.7.2023
Skvelé
Toto čo bolo??! Drsné, dravé, sexi, dramatické aj romantické…Nenudila som sa ani na chvíľu a nemohla som knihu pustiť z ruky. Už dlho sa mi nestalo, že by som knihu zlupla za jedno poobedie.

Autorka skvelo zachytila atmosféru mafie v prostredí Talianska, Nerova povaha a zmysel pre humor ma nesmierne bavili a jeho doťahovačky s Elisou ešte viac. Príbeh bol nesmierne čtivý, horúci, bez hluchých miest. Jednoducho nemám čo dodať, asi len to, že ľutujem, že som po knihe nesiahla skôr a dlho ju odkladala. Pani autorka odviedla kus skvelej roboty, odporúčam všetkými desiatimi. A smelo môžem konštatovať, že ide o jednu z najlepších kníh, aké som v rámci tohto roka čítala.
Číst víc
31.5.2023
Konflikt - @michaela.b.autorka vyd. @moderne_romany

"Každý mafián počíta s tým, že jeho život nebude taký dlhý, ako sú životy iných ľudí, no i napriek tomu dúfa, že sa to nestane príliš skoro."

Prvá časť zo série Nekopromisný, Konflikt, som prečítala na jeden dych. Veľmi dobre vykreslený hlavný hrdinovia, krásne prostredie a svet mafie Vám zaručí výborné čítanie.

Pri čítaní Konfliktu som sa cítila ako na horskej dráhe. Raz hore a raz dole, raz som sa váľala od smiechu a vzápätí potláčala slzy. Chcela som kričať alebo som prišla o hlas a zadržiavala dych. Keď som z tejto dráhy vystúpila zatočila sa mi hlava a ihneď som chcela nastúpiť na ďaľšiu jazdu.

Prežívala som zmes emócii a náramne ma to bavilo. A ihneď som nastúpila na daľšiu atrakciu v podobe Dôvery, na ktorú sa veľmi teším.

5|5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #drama #roman #nekompromisny #konflikt #michaelabrnkova #cocitat #moderneromany
Číst víc
20.4.2023
Pokud milujete mafiánské romance, tak tuto knížku prostě musíte číst.
Knížka je perfektní, čtivá se silnými postavami, které si hned oblíbíte. Strhne Vás hned od prvních stránek a až do konce Vás nepustí. Skvělá kombinace alfasamce, který nechce lásku a dívky, která nestojí o mafiánský svět, dohodnutý sňatek a perfektní hate to love. Za mě naprosto báječná kombinace a skvělý zážitek z knížky.
Číst víc
Stanik K
Ověřený zákazník
27.3.2023
Konflikt
Celkom som vahala do coho idem, ale ked som sa zacitala, uz to islo ako po masle. Dokonca ma aj prekvapili iste udalosti. Aj pobavili povedala by som. A koniec. Tam som hladala dalsie strany. Napisane je to skvelo. Chyby hladat nejdem, to by bol hriech. Velmi odporucam! Číst víc
4

Som obyčajný človek so závislosťou na knihách a ovocí. Ktoré z toho prevažuje, ťažko povedať. S knihami som začala, keď som mala 13 rokov. Bola to kniha od Krentzovej, Tajomstvo minulosti. Odvtedy sa stali súčasťou môjho života.

Veronika Kvašná
Ověřený zákazník
14.3.2023
Taká dobrá 2
Nie je ľahké písať o mafii a už vôbec nie o talianskej. Pobavili ma niektoré časti knihy, kedy si autorka protirečila, resp. zrejme si to autorka po sebe neprečítala s odstupom času a nespojila si niektoré súvislosti. Nevadí, stane sa...prvotina. Čítala som už lepšie knihy o mafii, každopádne na Slovenku slušné. Číst víc

Nakladatelství MERIDIANO-press

Číst víc

„Otče náš, jenž jsi na nebesích, co tam pořád v tom nebi děláš, slez už konečně a buď tady se mnou dole.“

Neděle odpoledne - Viktorie Hanišová, 2022
Neděle odpoledne
Viktorie Hanišová