Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Průvodce šatníkem každé ženy (Amber McNaught). Esence, 2018
Kniha: Průvodce šatníkem každé ženy (Amber McNaught). Esence, 2018

Průvodce šatníkem každé ženy

Pokud potřebujete vědět, jak ze svého šatníku získat co nejvíce a vybudovat si osobní styl, jste na správném místě! V této knize najdete vtipné a nápadité způsoby, jak využít... Číst víc

Nakladatel
Esence, 2018
Počet stran
176

Pokud potřebujete vědět, jak ze svého šatníku získat co nejvíce a vybudovat si osobní styl, jste na správném místě! V této knize najdete vtipné a nápadité způsoby, jak využít každou věc ze svého šatníku. Kniha předkládá šedes?... Číst víc

  • Flexi vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Román o zatopené vesnici, kterou dějiny vymazaly z mapy. Kniha Tam, kde býval Mušov, Anna Strnadová. NAKLADATEL Jota, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Pokud potřebujete vědět, jak ze svého šatníku získat co nejvíce a vybudovat si osobní styl, jste na správném místě! V této knize najdete vtipné a nápadité způsoby, jak využít každou věc ze svého šatníku. Kniha předkládá šedesát klasických kousků a ke každému z nich nabízí pět návrhů, jak je nosit. Dohromady je to více než 300 outfitů! Od pruhovaného námořnického trička, přes malou večerní, po koženou bundu, džíny, baleríny, tašku přes rameno a ještě mnohem více. Najdete zde nápady pro všechna roční období a každou příležitost. Jednoduché ilustrace vám napoví, jak různé styly vypadají, a módní fotografie vás inspirují k vyzkoušení nových kombinací.
Naše katalogové číslo
319811
Počet stran
176
Vazba
flexi
Rozměr
185×232 mm
Hmotnost
563 g
ISBN
9788075497437
Datum vydání
12. 9. 2018
Jazyk
čeština
Překlad
Nakladatel
Esence
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Esence

Obchodní název
Euromedia Group, a.s.
Adresa
Nádražní 762/32
150 00 Praha 5
Česká republika
Jestli je na světě něco, za co by stálo umřít, je určitě lepší zůstat kvůli tomu naživu.
Kniha: Hlava XXII (Joseph Heller), 2016
Hlava XXII
  • Joseph Heller