Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Birds & Words (Charles Harper). , 2020
Kniha: Birds & Words (Charles Harper). , 2020

Birds & Words

Birds & Words is a vintage collection of 60 illustrations of birds and 60 humorous stories about each one... Číst víc

Věk
7-10
Počet stran
152

Birds & Words is a vintage collection of 60 illustrations of birds and 60 humorous stories about each one... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Cena: 539 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.
Další knižní vydání
  • Kniha: Birds & Words (Charles Harper). Chronicle Books, 2021
    Pevná vazba
    Angličtina, 2021
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub. Naše kniha měsíce. Kniha Lazár, Nelio Biedermann. NAKLADATEL Prostor, 2026. Zjistit více

Více o knize

Birds & Words is a vintage collection of 60 illustrations of birds and 60 humorous stories about each one. This book is a lovely reissue of the charming and highly collectible 1972 classic by Charley Harper. Written and illustrated by the renowned illustrator.

Harper's style has been referred to as "minimal realism.

  • Charley Harper was a prolific mid-century modern artist based in Cincinnati, Ohio.
  • Each bird was hand-painted in Harper's signature style.
  • Birds & Words brings together the beloved illustrator's gifts as both an artist and a writer.


Charley Harper has illustrated numerous books, including the notable The Golden Book of Biology. This new version of this vintage gem features a cloth-bound cover with a tipped in image alongside the original vintage typography.

  • A great book for fans of mid-century modern aesthetics, and for designers, bird lovers, minimal art, and those who adore all things Charley Harper
  • Giftable to a wide age range-from children to retirees, Charley Harper's charming illustrations and sweet stories appeal to all
  • Add it to the collection of books like Charley Harper: An Illustrated Life by Todd Oldham and Charley Harper and Smithsonian Handbooks: Birds of North America by Fred J. Alsop III.
  • >
Naše katalogové číslo
1730607
Počet stran
152
Vazba
pevná vazba
Rozměr
163×210 mm
ISBN
9781623261139
Datum vydání
1. 9. 2020
Věkové doporučení
7-10
Jazyk
angličtina
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Mysl je místo samo o sobě, které samo sobě může udělat nebe z pekla a peklo z nebe.
Kniha: Ztracený ráj (John Milton), 2015
Ztracený ráj
  • John Milton