Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Pohádky na hraní (Gianni Rodari). Knižní klub, 2016
Kniha: Pohádky na hraní (Gianni Rodari). Knižní klub, 2016

Pohádky na hraní

Už jste viděli psa, který neumí štěkat? A co teprve kocoura, který sám cestuje vlakem a vypadá jako vážený majitel továrny? Ve světě se dějí zvláštní věci! Své o tom vědí i v... Číst víc

5,0 1 hodnocení
Věk
6+
Nakladatel
Knižní klub, 2016
Počet stran
128

Už jste viděli psa, který neumí štěkat? A co teprve kocoura, který sám cestuje vlakem a vypadá jako vážený majitel továrny? Ve světě se dějí zvláštní věci! Své o tom vědí i v Miláně. Od té doby, co místním obyvatelům pršely... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub Maritnus. Naše kniha měsíce. Kniha Sybil header, Virginia Evans. NAKLADATEL Jota, 2026. Zjistit více

Více o knize

Už jste viděli psa, který neumí štěkat? A co teprve kocoura, který sám cestuje vlakem a vypadá jako vážený majitel továrny? Ve světě se dějí zvláštní věci! Své o tom vědí i v Miláně. Od té doby, co místním obyvatelům pršely z nebe klobouky, už se ničemu nediví. Svět je přece místo jako dělané pro všemožné podivnosti a dobrodružství, stačí popustit uzdu fantazii. O tom všem se dozvíte v této pohádkové knize. Známé příběhy, převyprávěné moderním způsobem dle autorovy představivosti, doplňují pohádky zcela nové, ale neméně půvabné.
Děti mají možnost při čtení zapojit vlastní fantazii, neboť autor pro ně ke každé pohádce připravil hned tři různá zakončení. Můžou si tak vybrat, které se jim líbí nejvíce, nebo se poradit s rodiči a kamarády, anebo si vymyslet svůj originální závěr. Kniha je určena pro děti od 6 let.

Pohádky Gianni Rodariho (1920–1980), italského oblíbeného autora knih pro děti a mládež, patří i dnes k velmi vyhledávaným nejen v jeho rodné Itálii, ale také u nás (česky vyšly Pohádky po telefonu, O statečném Cibulkovi ad.) a v mnoha dalších zemích po celém světě. Mimo jiné pro jejich nadčasovost a modernost, která přetrvává do dnešních dnů. Za své dílo Rodari obdržel nejprestižnější mezinárodní ocenění na poli dětské literatury – Cenu Hanse Christiana Andersena.
Naše katalogové číslo
251188
Počet stran
128
Vazba
pevná vazba
Rozměr
175×248 mm
Hmotnost
552 g
ISBN
9788024254968
Datum vydání
10. 10. 2016
Věkové doporučení
6+
Jazyk
čeština
Nakladatel
Knižní klub
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
1
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Ověřený zákazník
30.4.2018
Tvorivé rozprávky
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Autor týchto rozprávok Gianni Rodari dostal za svoju tvorbu pre deti Cenu Hansa Christiana Andersena, a niet sa čo čudovať.
Rozprávky sú hravé, tvorivé. Objavuje sa v nich mnoho postáv, ktoré sú známe z iných príbehov (napr. Pinocchio, Píšťalkár - Potkaniar a ďalšie), alebo motívov (ťahanie repky), ktoré však v novom kontexte nadobúdajú celkom inú podobu a význam (špekulant Pinocchio si začne ukrajovať z nosa a založí si firmu s nábytkom).
Rodari tak posúva klasické príbehy do celkom nových nečakaných rovín.
V určitom bode sa rozprávka končí a k dispozícii sú tri rôzne závery, a tiež vyjadrenie autora, ktorý záver by si sám vybral.
Príbehy sa neraz vyvíjajú nečakaným smerom a kniha tak otvára možnosti dieťaťa pre rozvíjanie predstavivosti a fantázie, či predpoklad pre vytvorenie vlastných kreatívnych záverov jednotlivých príbehov.
reagovat

Nakladatelství Knižní klub

Obchodní název
Euromedia Group, a.s.
Adresa
Nádražní 762/32
150 00 Praha 5
Česká republika
Nechci na tobě, abys mě měl takhle rád pořád, ale chci, aby sis to pamatoval. Někde ve mně bude vždycky ten člověk, kterým jsem dnes večer.
Kniha: Něžná je noc (Francis Scott Fitzgerald), 2012
Něžná je noc
  • Francis Scott Fitzgerald