Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Symbolism

First applied to the poems of Stéphane Mallarmé and Paul Verlaine in 1886, the term “symbolist” was soon applied to the visual arts where a realistic depiction of the natural... Číst víc

Série
Basic Art Series 2.0
Nakladatel
Taschen, 2016
96 stran
2-3 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

First applied to the poems of Stéphane Mallarmé and Paul Verlaine in 1886, the term “symbolist” was soon applied to the visual arts where a realistic depiction of the natural... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst
First applied to the poems of Stéphane Mallarmé and Paul Verlaine in 1886, the term “symbolist” was soon applied to the visual arts where a realistic depiction of the natural world gave way to imaginary dream scenes of psychological, sexual, and mystical content.Symbolism was a broad international phenomenon but particularly present in France, where painters such as Gustave Moreau and Odilon Redon turned their backs on realism, naturalism, and impressionism to populate their canvases with esoteric, often erotic, visions. In place of Monet’s light-suffused landscapes or the frank working-class subjects of Courbet, the Symbolists turned to figures from literature, the Bible, and Greek mythology to express experiences of love, fear, anguish, death, sexual awakening, and unrequited desire. With featured work from Edward Burne-Jones, Puvis de Chavannes, Gustav Klimt, James Abbott McNeill Whistler, Gustave Moreau, Odilon Redon and many more, this book introduces Symbolism’s great reach, intensity, and influence.
Naše katalogové číslo
245241
Počet stran
96
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
210×296 mm
Hmotnost
576 g
ISBN
9783836507066
Rok vydání
2016
Jazyk
angličtina
Série
Basic Art Series 2.0
Nakladatel
Taschen
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Richard si všiml, že události jsou zbabělé: nikdy nechodí samy. Vždycky se jich nahrne celá řada a zasypou ho najednou.
Kniha: Nikdykde (Neil Gaiman), 2017
Nikdykde
  • Neil Gaiman