Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Albánie (Josef Hora). freytag&berndt, 2019
Kniha: Albánie (Josef Hora). freytag&berndt, 2019

Albánie

Průvodce na cesty

Průvodce podrobně a přehledně informuje o nejvýznamnějších turistických cílech země orlů, která láká na krásy nedotčené přírody, liduprázdné pláže, antické památky i malebná... Číst víc

Nakladatel
freytag&berndt, 2019
Počet stran
215

Průvodce podrobně a přehledně informuje o nejvýznamnějších turistických cílech země orlů, která láká na krásy nedotčené přírody, liduprázdné pláže, antické památky i malebná města... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Městečko Bootleg Springs je zpátky. Kniha Sklenky a doteky, Lucy Score, Claire Kingsley. NAKLADATEL Ikar CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Průvodce podrobně a přehledně informuje o nejvýznamnějších turistických cílech země orlů, která láká na krásy nedotčené přírody, liduprázdné pláže, antické památky i malebná města. Nechybí množství praktických rad a užitečných kontaktů.
Naše katalogové číslo
242944
Příloha
mapa
Počet stran
215
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
120×215 mm
Hmotnost
424 g
ISBN
9788074452000
Rok vydání
2019
Edice
Průvodce na cesty
Jazyk
čeština
Nakladatel
freytag&berndt
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Milan Noga
Ověřený nákup
11.8.2022
Albánie
Klasika, praktické rozmery, takže nielen na čítanie pred návštevou krajiny, ale aj na cestu do batohu, sprievodca, hodný svojho mena, od všeobecného úvodu, cez históriu, kultúru, prírodné zaujímavosti, etno tématiku, Každá oblasť, má svoju kapitolu, tá je pre ľahšiu orientáciu aj farebne odlíšená, super je výrez z mapy aktuálne opisovaného kraja s legendou, ktorá označuje kde hľadať v texte opisované lokácie. Nieže by nepotešila klasická mapa vložená ku knihe na zadnej strane obálky, ale toto je o level vyššie, praktickejšie :), Na konci knihy poteší plejáda najpoužívanejšich slovíčok od ďakujem až po dobrý večer.
reagovat

Staň se tím, kým jsi.
Kniha: Když Nietzsche plakal (Irvin D. Yalom), 2014
Když Nietzsche plakal
  • Irvin D. Yalom