Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Barvení pomocí rostlin (Věra Bidlová). Grada, 2005
Kniha: Barvení pomocí rostlin (Věra Bidlová). Grada, 2005

Barvení pomocí rostlin

První knížka tohoto druhu u nás, navíc od české autorky, v níž jsou čtenáři představeny nejdůležitější barvířské rostliny rostoucí u nás. Autorka čerpá ze svých zkušeností z... Číst víc

4,5 2 hodnocení
Nakladatel
Grada, 2005
Počet stran
104

První knížka tohoto druhu u nás, navíc od české autorky, v níž jsou čtenáři představeny nejdůležitější barvířské rostliny rostoucí u nás. Autorka čerpá ze svých zkušeností z četných barvířských seminářů, které pořádá po celé republice, ... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Další příběh z městečka Chestnut Springs. Kniha Bezmocně, Elsie Silver. NAKLADATEL Ikar CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

První knížka tohoto druhu u nás, navíc od české autorky, v níž jsou čtenáři představeny nejdůležitější barvířské rostliny rostoucí u nás. Autorka čerpá ze svých zkušeností z četných barvířských seminářů, které pořádá po celé republice, a seznamuje zájemce se základními postupy používanými při barvení, tak, aby si je mohl každý s úspěchem vyzkoušet. Materiálu je pro barvení přitom okolo nás hojnost, jen barvířské řemeslo bylo pozapomenuto. V současné době se dostaly do módy různé etnostyly a propaguje se návrat k přírodě, proto publikace jistě osloví četné čtenáře. V knize je popsán výskyt vhodných rostlin, způsob jejich využití k barvení, mořidla a proces moření, příprava barvicích lázní, materiály vhodné k barvení a ke každé rostlině jsou připojeny recepty. Text doprovázejí návodné perokresby a nápaditá barevná příloha.
Naše katalogové číslo
23234
Počet stran
104
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
150×210 mm
Hmotnost
150 g
ISBN
8024710226
Rok vydání
2005
Edice
Česká zahrada
Jazyk
čeština
Nakladatel
Grada
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,5 / 5
1
1
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Grada

Obchodní název
GRADA Slovakia s.r.o.
Adresa
Moskovská 29
811 08 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
grada@grada.sk
Člověk prochází přítomností se zavázanýma očima. Smí pouze tušit a hádat, co vlastně žije. Teprve později mu odvážou šátek s očí a on, pohlédnuv na minulost, zjistí, co žil a jaký to mělo smysl.
Kniha: Směšné lásky (Milan Kundera), 2015
Směšné lásky
  • Milan Kundera