Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Shalimar the Clown
E-kniha

Shalimar the Clown was once a figure full of love and laughter. His skill as a tightrope walker was legendary in his native home of Kashmir. But fate has played him cruelly,... Číst víc

5,0 7 hodnocení
Nakladatel
Random House, 2008
416 stran
8-9 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Shalimar the Clown was once a figure full of love and laughter. His skill as a tightrope walker was legendary in his native home of Kashmir. But fate has played him cruelly, torn him away from his beloved home and brought him ... Číst víc

Prodej skončil
Ach, mrzí nás to, ale platnost licence na prodej tohoto titulu vypršela. Nemůžeme ji už bohužel prodávat :-(

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Giséle Pelicot, Óda na život. Jan Melvil publishing, 2026

Tato e-kniha je zabezpečená přes Adobe DRM

Aby vydavatel zabránil pirátskému kopírování, chrání tuto e-knihu šifrováním. Přečíst si ji můžete jen na čtečkách a aplikacích, které podporují Adobe DRM.

Přečtete na:

Nepřečtete na:

  • Kindle
Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Shalimar the Clown was once a figure full of love and laughter. His skill as a tightrope walker was legendary in his native home of Kashmir. But fate has played him cruelly, torn him away from his beloved home and brought him to Los Angeles, where he works as a chauffeur.

One morning he gets up, goes to work, and brutally slays his employer, America s former counter-terrorist chief Maximilian Ophuls, in full view of the victim s illegitimate daughter, India. Despite the political overtones, it soon emerges that this is a murder with a much darker heart to it.

The killing has its roots halfway across the globe, back in Kashmir, a ruined paradise not so much lost as shattered. And gradually it emerges that beyond this unholy trinity of Max, India and Shalimar, lurks a fourth, shadowy figure, one who binds them all together.
Naše katalogové číslo
1378251
Počet stran
416
Datum vydání
17. 1. 2022
ISBN EPUB
9781407018607
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Random House
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
7
0
0
0
0

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Soňa Geršiová
Ověřený zákazník
26.1.2020
Najlepšia Rushdieho kniha
Za mňa autorov magnum opus. Čítanie samozrejme náročné, Rushdie nie je žiadna jednohubka, ale dojem stojí za to. Dúfam, že jedného dňa tento príbeh niekto sfilmuje. Zároveň sa ale bojím, aby sa toho nechytil nejaký amatér a nepokazil to.
Ověřený zákazník
9.10.2010
Názor čitateľa
Táto kniha sa nedá opísať pár slovami, rovnako ako aj jej autor - tak "kontroverzný" Rushdie, ale aj tak: Šalimar je nádherným príbehom o láske, vnútornom dospievaní, pokore a pomste...o tom ako veľmi dokáže ovplyvniť človeka prostredie, v ktorom vyrastá a naopak ako sa v každom z nás skôr či neskôr prejavia rodné korene.
Určite pri nej nenájdete oddych a neprelúskate ju za pár dní - o to väčší dojem však vo vás na konci zanechá.

Člověk nemůže správně myslet, správně milovat ani správně spát, pokud se správně nenajedl!
Kniha: Tři guineje / Vlastní pokoj (Virginia Woolfová), 2020
Tři guineje / Vlastní pokoj
  • Virginia Woolfová