Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Dům žen bez mužů
E-kniha

Zanevřít na muže nebude tak snadné... V tomto domě žen jsou muži všudypřítomní... v jejich nostalgických vzpomínkách. Pět žen různého věku a z různých prostředí má společné... Číst víc

3,0 2 hodnocení
Nakladatel
Motto, 2016
192 stran
3-4 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Zanevřít na muže nebude tak snadné... V tomto domě žen jsou muži všudypřítomní... v jejich nostalgických vzpomínkách. Pět žen různého věku a z různých prostředí má společné jediné: nechtějí už ani slyšet o lásce... Číst víc

  • PDF

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

    Více informací v našich návodech

    EPUB

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

    MOBI

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

  • Čeština
Prodej skončil
Ach, mrzí nás to, ale platnost licence na prodej tohoto titulu vypršela. Nemůžeme ji už bohužel prodávat :-(

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Giséle Pelicot, Óda na život. Jan Melvil publishing, 2026
Zanevřít na muže nebude tak snadné... V tomto domě žen jsou muži všudypřítomní... v jejich nostalgických vzpomínkách. Pět žen různého věku a z různých prostředí má společné jediné: nechtějí už ani slyšet o lásce a rozhodly se žít bez mužů. Až do okamžiku, kdy poklidnou hladinu jejich života rozbouří nová nájemnice. Juliette se líbí jejich přátelství a semknutost, jejich odvaha a jejich nekonformnost. Ale ona rozhodně na muže nerezignovala! A mluví o tom nahlas. Naruší spolehlivé jistoty svých sousedek? „Poslyšte, vy nová, vysvětlila vám Carla pořádně domovní řád?“ „Jen v hrubých rysech.“ „Tady platí přísná pravidla! Žádní manželé, žádní milenci, žádní instalatéři, žádní elektrikáři.“ „Žádní donašeči pizzy.“ „Žádní chlapi!“ „Žádní chlapi?“ vykoktá Juliette. Karin Lamber je belgická fotografka. Její snímky jsou plné emocí, radosti, křehkosti, pravdivosti. Miluje knihy a vždy snila o tom, že jednou také napíše knihu. Ale ať fotografuje, nebo píše, vždy zachycuje to, co se jí bezprostředně týká. Její prvotina Dum žen bez mužů (L’immeuble des femme qui ont renoncé aux hommes) jí v roce 2014 vynesla cenu Prix Saga Café za nejlepší belgický literární debut. Vzápětí byla přeložena do řady jazyků. V letošním roce jí vyšla druhá kniha s názvem Eh bien dansons maintenant! (Tak a nyní se pusťme do tance!). Karine Lambert žije v Bruselu.
Naše katalogové číslo
457969
Počet stran
192
Datum vydání
14. 12. 2018
Styl
humorný
Jazyk
čeština
Nakladatel
Motto
Pro koho
pro ženy
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

3,0 / 5
0
0
2
0
0

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Vera
Neověřený nákup
30.10.2016
Francuzska oddychovka
Tento príbeh vo mne vyvolal naozaj zmiešané pocity. Je to typický francuzský román a cítiť to z neho. To mi neprekážalo.
Prevedenie tejto knihy nesadne každému. Autorka píše netypicky a svojsky. Ja sama som si na jej štýl písania musela zvyknúť a nemyslím si, že mi sadlo. Cítila som z jej písania snahu o poetickosť a nejako sa mi to do celého deju nehodilo.
Oceňujem však vykreslenie postáv. Autorka sa si na tom dala zaléžať a charaktery svojich hrdiniek premyslela a neodflákla ich. Vďaka tomu je ťažké určiť či je práve Julliette hlavnou hrdinkou príbehu, pretože potenciál majú všetky postavy tohto príbehu. Keďže však ide o tenší román, postavy sa nemôžu prejaviť v plnom svetle. Jednoducho nemajú kde.

Túto knihu zaraďujem medzi oddychové čítanie. Ako som už vyššie spomínala nemusí sadnúť každému ale oplatí sa do nej investovať čas. Okrem iného atmosféra krásneho Francúzska z tejto knihy priam kričí, takže už len preto si zaslúži vašu pozornosť.

Nakladatelství Motto

Obchodní název
Nakladatelství Motto
Adresa
5. května 1746/22
140 00 Praha 4
Česká republika
E-mail
motto@albatrosmedia.cz
Nepropadejte panice!