Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Chuť krvi
E-kniha

Historická detektívka Chuť krvi sa odohráva na jar v roku 1867 a v nej sa opäť stretávame s lekárom Leopoldom Sanitasom a jeho verným priateľom Andrejom Viestom. Tentokrát sa... Číst víc

4,4 10 hodnocení
3. díl série
Leopold Sanitas
Nakladatel
Elist, 2020
208 stran
4-5 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Historická detektívka Chuť krvi sa odohráva na jar v roku 1867 a v nej sa opäť stretávame s lekárom Leopoldom Sanitasom a jeho verným priateľom Andrejom Viestom. Tentokrát sa mladí muži zapletú do vyšetrovania brutálnej masovej vraždy... Číst víc

  • PDF

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

    Více informací v našich návodech

    EPUB

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

    MOBI

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

  • Slovenština
Cena: 244 Kč
Ihned ke stažení
Máte čtečku, tablet nebo mobil? Stáhněte si do nich e-knihu! Budete ji mít hned a ještě ušetříte život stromů. Více informací o e-knihách najdete zde.
Jak číst e-knihy?

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Jennifer L. Armentrout, Bohyně krve a kostí. Nakladatelství Fragment, 2026
Historická detektívka Chuť krvi sa odohráva na jar v roku 1867 a v nej sa opäť stretávame s lekárom Leopoldom Sanitasom a jeho verným priateľom Andrejom Viestom.
Tentokrát sa mladí muži zapletú do vyšetrovania brutálnej masovej vraždy horárovej rodiny. Jediný kto prežije besnenie netvora je mladé dievča. Práve jej slová, ktorými pomenuje vraha vtiahnu mužov do vyšetrovania. Pitva obetí ukáže desivú hrôzu zločinu, ktorého brutalita vedie k stopám po neľudskom tajomnom vrahovi. Vraždiace monštrum na základe svedectva vzbudzuje obavy z nadprirodzených síl. Upír, chodiaca mŕtvola, živý – mŕtvy? Netvor sa neštíti pred ničím. Bude viesť smäd po krvi k ďalším brutálnym vraždám? Vyšetrovanie komplikuje strach ľudí z nadprirodzených síl. Dokážu Leopold s Andrejom zastaviť bezohľadného vraha?
Naše katalogové číslo
842041
Počet stran
208
Rok vydání
2020
ISBN EPUB
978-80-570-2197-1
Jazyk
slovenština
Původ
Slovensko
3. díl série
Leopold Sanitas
Nakladatel
Elist
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,4 / 5
5
4
1
0
0

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Ověřený zákazník
7.8.2025
Ooo tak tentoraz Sanitasa čaká neľahká úloha, keď sa mu pred dverami zjaví neznáma mladá žena a odpadne, ako lekár ju okamžite ošetrí a uloží na lôžko.

No keď aa zobudí a povie mu, že jej rodinu zavraždil upír, Sanitas je sprvu skeptický ale po pitve zisťuje, že snáď asi aj áno.

Opäť ďalšia skvela historická detektívka s nadychom nadprirodzena od ktorej sa nedá odtrhnúť.

Kto je vrahom? Je to naozaj upír alebo beštia v tele človeka, ktorá túži po pomste a krvi.
avi
Neověřený nákup
19.9.2021
V prvom rade veľmi oceňujem, že sa autorka pustila do historických detektívok, ktoré situovala na Slovensko. Historický koncept aj námet je bezchybný.
Čo mi však vadí sú nemastné-neslané postavy. Všetky postavy sú z literárneho hľadiska tak spracované, že si k ním čitateľ nevybuduje žiadny vzťah. Ja osobne som text čítal skôr ako nejaký článok, ktorý opisoval historické udalosti, nie veľmi ako detektívku. A rovnako príliš dlhé historické reálie v texte znižujú plynulosť deja aj napätie.
Inak držím palce a preto dávam 4*.
Ověřený nákup
18.9.2021
Historické detektívky od Barborky
Kúpila som si všetky 3 diely série a dobre som sa zabavila. Každý nasledujúci diel bol lepší a dúfam, že pribudnú aj ďalšie knihy od mladej talentovanej auorky. Je vidno, že má naštudované historické okolnosti a píše o miestach, ktoré pozná. Len tak ďalej
Ověřený zákazník
9.4.2021
spolupráca vydavateľstvo Elist
V prvom rade sa chcem poďakovať vydavateľstvu Elist za tento knižný skvost.

Kto ťa prvý napadne pri opise - dlhé čierne vlasy, bledá pokožka, žiarivé červené oči? A vieš v ktorom filme/ktorej knihe boli spomenutý nelapsi?

Chuť krvi - Autorka aj kniha boli pre mňa celkom veľký skok do neznáma. Kniha je zaujímavo písaná a vydavateľsvo ma celkom dobre odhadlo, že milujem literatúru o upríroch. Radí sa medzi historické detektívky, čo je prvá kniha z takéhoto žánru, ktorú som kedy čítala. Kniha je ľahko čítateľná, nie veľmi brutálna ale má v sebe ale toľko archaizmov, ktoré nútia čítateľa zamyslieť nad pravým významom slov. Storočie odohrávania tejto knihy je 19. Príbeh začína vraždou horára a jeho rodiny, preživšia zostane len jeho 18-ročná dcéra, ktorá dobehne za lekárom Santiasom a mumle čosi nezrozumiteľné o nelapsoch. Telá sú celé potrhané a na mieste činu chýba krv. Hlavný hrdina príbehu sa nikdy predtým nestretol s takýmto slovom a musí si naštudovať, čo znamená slov nelapsi a vampirizmus. Avšak v hradnej knižnici sa mu pátranie po vrahovi staží tým, že knihy sú schválené cirkvou a takáto téma sa považuje za nečistú. Pátranie po vrahovy sa čoraz viac zamotáva a viazne na niektorých miestach. Predbežne som mala vybratého vraha, kto by to asi mohol byť podľa mňa. Od môjho zmýšľania som bola však veľmi daleko. Záver knihy ma celkom prekvapil. Hodnotenie 3/5.
Ověřený nákup
28.2.2021
Moja druhá kniha od autorky, ale priznávam sa, že Symbol smrti mi viac sadol. Tu som sa ťažšie dostávala do deja, hoci bol zaujímavý, ale pôsobil na mňa ťažkopádne.
reagovat
Filip
Neověřený nákup
7.12.2020
Skvele
Dostal som tuto knizku na narodeniny a bol som skepticky, nevedel som, co mam cakat a tak som si predstavoval nejaky jemne trapny twighlight. Predsa len som sa pustil do citania a zhltol som to za vikend. Pribeh, postavy, prostredie... to vsetko ma pohltilo a mozem len skonstatovat - klobuk dole. Autorka je jednoducho skvela! Objednam si aj prve dve knihy. Dakujem za zazitok Barborka.
Barbora Gero
Neověřený nákup
9.12.2020
Dakujem velmi pekne za recenziu. Som rada, ze sa vam kniha pacila.

Nakladatelství Elist

Obchodní název
Elist, s.r.o.
Adresa
Gaštanová 511/5
03104 Liptovský Mikuláš
Slovensko
E-mail
info@elist.sk
Otče náš, jenž jsi na nebesích, co tam pořád v tom nebi děláš, slez už konečně a buď tady se mnou dole.
Kniha: Neděle odpoledne (Viktorie Hanišová), 2022
Neděle odpoledne
  • Viktorie Hanišová