Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Strážce
E-kniha

Tetralogie Bratří MacLachlanů

4. díl Tetralogie Bratří MacLachlanů Ještě včera nikým neznámá Jana se přes noc stane celebritou. Stačily dvě věci – vyhrát v loterii 450 milionů korun a v návalu radosti se... Číst víc

4,3 11 hodnocení
4. díl série
Tetralogie Bratří MacLachlanů
Nakladatel
Mediaplex, 2021
184 stran
3-4 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

4. díl Tetralogie Bratří MacLachlanů Ještě včera nikým neznámá Jana se přes noc stane celebritou. Stačily dvě věci – vyhrát v loterii 450 milionů korun a v návalu radosti se svěřit kamarádce. Číst víc

  • EPUB

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

    MOBI

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

  • Čeština
Cena: 239 Kč
Ihned ke stažení
Máte čtečku, tablet nebo mobil? Stáhněte si do nich e-knihu! Budete ji mít hned a ještě ušetříte život stromů. Více informací o e-knihách najdete zde.
Jak číst e-knihy?

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Giséle Pelicot, Óda na život. Jan Melvil publishing, 2026
4. díl Tetralogie Bratří MacLachlanů
Ještě včera nikým neznámá Jana se přes noc stane celebritou.
Stačily dvě věci – vyhrát v loterii 450 milionů korun a v návalu radosti se svěřit kamarádce.
 
Ta za tučné „všimné“ prodá informaci o nové multimilionářce všem, kdo chtějí poslouchat. Jana je tak během okamžiku připravena o luxus anonymity. Aby uchránila stařičké rodiče, vyrazí do víru velkoměsta. V Praze se snaží žít životem společenské smetánky. Brzy ale pozná, že blýskavé pozlátko má svoji odvrácenou stranu. Když už není sama schopna čelit nájezdům vypočítavců a kupí se výhružky únosců a vyděračů, najde na internetu renomovanou bezpečnostní agenturu, které se svěří do péče. Protože ale všichni vědí, kdo Jana je a jak vypadá, a hlavně detailně znají stav jejího konta, nebere majitel bezpečnostní agentury Stuart Maclachlan tento případ na lehkou váhu.
Osobně se rozhodne angažovat a spolu se svými nejlepšími agenty vyrazí za novou klientkou. Rozčarování z prvního setkání je oboustranné. Ona čekala tichého hlídacího psa a ne arogantního dvoumetrového obra, co jí všechno zakazuje. On byl připraven na spolupracující klientku a ne zmalovanou puberťačku, kterou obklopuje houf příživníků.
Jak se oba postupem času přizpůsobují jeden druhému, mění se nejen jejich vnímání toho druhého, ale hlavně Jana. S dvoumetrovým obrem za zády nachází pevnou půdu pod nohama. Pomalu klíčící sebevědomí mění její vzhled vyzývavé luxusní holky na jednu noc v elegantní krásku, která se přestává stydět za své tělo. Proměna se ale vůbec nelíbí jednomu z Janiných nápadníků. Jeho vztek vyvrcholí a Janu napadne v ložnici. Tam ji najde Stuart - zbitou a zkrvavenou.
Hon za agresorem nechá na svých podřízených a odváží zlomenou dívku do soukromého letoviska k moři, kde léčí nejen její sebevědomí, ale i svůdné tělo.
Naše katalogové číslo
1440127
Počet stran
184
Rok vydání
2021
Styl
erotický
Jazyk
čeština
4. díl série
Tetralogie Bratří MacLachlanů
Nakladatel
Mediaplex
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,3 / 5
7
2
1
0
1

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Martina Hogajová
Ověřený zákazník
10.11.2022
Všetky 4 príbehy sú perfektné neviem sa rozhodnúť ktorí z bratov mi učaroval viac..najviac sa mi páčil najmladší Stuart. Drsný a jemný zároveň.. len mi je ľúto že je tá kniha taká teňučká chýbal mi v nej epilog.. inak perfektná
reagovat
Ověřený zákazník
10.3.2022
Anotácia je pridlhá a trošku nepresná.
Stuart a Jana. Bolo to milé.
Jana ako obyčajné dievča, ktorému sa pošťastilo a vyhrala naozaj vysokú sumu peňazí. Nechcela na svojom živote nič meniť, avšak závisť ľudí niekedy naozaj nepozná hranice. Kvôli tomu musela opustiť prácu, rodičom vysadiť vysoký plot a sama od nich odísť do mesta. Bolo fajn ako našla taxikára - pána Skálu, ktorý jej pomohol a nakoniec aj veľa poradil. Tak sa dostala k bezpečnostnej agentúre a k jej fešnému, vysokému (a podľa mňa mega trpezlivému) šéfovi.
Bolo to o niečo slabšie, ako prvé tri diely, ale inak celkom pekné.
Páčilo sa mi, ako si ju Stuart tak pre seba nazval, neskôr ju tak aj oslovoval, bolo to milé a konečne niekto nehovoril ryšavému dievčaťu líštička, ako to býva v iných knihách ;)
Stuart bol zaujímavý, profesionálny, ale čakala by som, že bude o dosť viac drsnejší v niektorých prípadoch.
Jana bola v podstate len jedno obyčajné a veľmi smutné dievča. Prečo nakoniec bol taký zvrat, aký bol, som celkom nepochopila, a trošku sa mi nehodilo jeho vyriešenie, kde sa zorganizovala celá jeho rodina, ale inak to bolo fajn. Chýbal mi nejaký vhodný epilóg.
Vidíme tu ponaučenie o závisti okolia a klebetách. V každej knihe sa dalo nájsť nejaké skryté ponaučenie.
V podstate to boli všetko výborné knihy, pútavo napísané, rýchlo sa čítali, autorka vie písať a dokonca aj bez nejakých nasilu vložených vulgarizmov. Zaujímavé námety a všetci štyria bratia rozhodne stáli za to.
Čo mi trošku vadilo, boli také opakujúce sa frázy, ktoré sa vyskytli vo všetkých knihách. Možno by ich bolo lepšie trošku poobmieňať.
Inak stoja určite za prečítanie :)

Prázdná ranní knihovna má v sobě něco, co mě vždycky hluboce zasáhne. Tiše a klidně tu odpočívají všechna slova, všechny myšlenky.
Kniha: Kafka na pobřeží (Haruki Murakami), 2017
Kafka na pobřeží
  • Haruki Murakami