Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

1983 Vojtěch-Enge
E-kniha

Strhující příběh automobilových závodníků Zdeňka Vojtěcha a Břetislava Engeho, kteří se v roce 1983 stali hvězdami mistrovství Evropy cestovních automobilů a svým BMW 635 CSi... Číst víc

Nakladatel
Slovart CZ
Počet stran
336

Strhující příběh automobilových závodníků Zdeňka Vojtěcha a Břetislava Engeho, kteří se v roce 1983 stali hvězdami mistrovství Evropy cestovních automobilů a svým BMW 635 CSi Hartge vyrobeným podomácku v Praze ... Číst víc

  • PDF

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

    Více informací v našich návodech

  • Čeština
Cena: 306 Kč
Ihned ke stažení
Máte čtečku, tablet nebo mobil? Stáhněte si do nich e-knihu! Budete ji mít hned a ještě ušetříte život stromů. Více informací o e-knihách najdete zde.
Jak číst e-knihy?

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Raja Shehadeh, Vycházky Palestínou. Absynt, 2026
Strhující příběh automobilových závodníků Zdeňka Vojtěcha a Břetislava Engeho, kteří se v roce 1983 stali hvězdami mistrovství Evropy cestovních automobilů a svým BMW 635 CSi Hartge vyrobeným podomácku v Praze a v Liberci okouzlili fanoušky i zahraniční novináře.

V amatérských podmínkách se díky nadšení a šikovností všech v týmu zrodil zázrak. Oběma třicátníkům se změnil život, sportovní i soukromý. Stali se hvězdami a placenými profesionální sportovci, které si najalo BMW. Zdeněk byl na mnichovské soupisce v roce 1984, Břetislav o dvě sezony později. Ale tak jako rozlet legendární závodnice Elišky Junkové zastavila v roce 1928 smrt jejího muže, tak i kariéra dvojice Vojtěch-Enge nenabrala světové obrátky, tentokrát kvůli politické situaci. Strhující příběh, doplněný o dobové fotografie a svědectví pamětníků zdokumentoval známý český fotograf a komentátor motoristických událostí Martin Straka.
Naše katalogové číslo
1696035
Počet stran
336
ISBN PDF
978-80-276-0607-8
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Slovart CZ
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila e-kniha vám?

Nakladatelství Slovart CZ

Obchodní název
Nakladatelství Slovart, s.r.o.
Adresa
Oderská 333
196 00 Praha 9
Česká republika
E-mail
polak@slovart.cz
A tak se snažím být laskavý ke všemu, co vidím, a ve všem, co vidím, vidím jeho.
Kniha: Malý život (Hanya Yanagihara), 2017
Malý život
  • Hanya Yanagihara