Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Audiokniha
Audiokniha: Hlustvisihák (Bedřich Zelenka). Supraphon, 2008
Audiokniha
Audiokniha
Audiokniha: Hlustvisihák (Bedřich Zelenka). Supraphon, 2008
Audiokniha

Hlustvisihák
Audiokniha

CD

Dramaturgie mluveného slova Supraphonu si klade za cíl upozorňovat na všechny vrcholné postavy a scénky českého humoru, zachycené ve zvuku. Číst víc

Nakladatel
Supraphon, 2008
Délka
01:14:42

Dramaturgie mluveného slova Supraphonu si klade za cíl upozorňovat na všechny vrcholné postavy a scénky českého humoru, zachycené ve zvuku. Číst víc

  • MP3 na CD
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Další audioknižní vydání
  • Audiokniha: Hlustvisihák (Bedřich Zelenka). Supraphon, 2013
    MP3 ke stažení
    Čeština, 2013
    Ihned ke stažení
    Chcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.

    97 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Shari Franke, Dům mé matky. Publixing a Tatran, 2026

Více o audioknize

Dramaturgie mluveného slova Supraphonu si klade za cíl upozorňovat na všechny vrcholné postavy a scénky českého humoru, zachycené ve zvuku. Nelze tedy pominout ani fenomén tak zábavný a proslulý, jako je postava Hlustvisiháka, vytvořená Lubomírem Lipským. Hlustvisihák se v průběhu let, kdy nabýval na popularitě, proměňoval. Nejprve byl Lipský natvrdlým vrátným, do jehož rajónu zavítal návštěvník s neobvyklým jménem Hlustvisihák, představovaný Homolou. Hláskování obtížného příjmení přesahovalo inteligenční schopnosti strážce, scénka nabývala na košatosti a publikum mřelo smíchy. V průběhu času se naopak Lipský stal Hlustvisihákem, takže toto jméno se stalo synonymem komické nechápavosti. Úkolem partnerů, Miroslava Homoly nebo Jiřího Líra, bylo beznadějně zkoušet, zda zabedněný Hlustvisihák přeci jen nepochopí prosté sdělení, které se mu jeden každý z nich snaží vysvětlit. V našem výběru jsou všechny nejznámější výstupy Hlustvisihákovy ze sedmdesátých a osmdesátých let (Hlustvisihák ve vrátnici, Konkurz na vrátného v baru, Hlustvisihák mění byt, Hlustvisihák ve škole, Cesta na Křivoklát, Konkurz na průvodce po výstavě květin...). Stále znovu nás rozesmávají dnes již klasické výstupy omezeného trouby, který má funkci, nic nechápe a neví, že nic neví. Hloupost Hlustvisiháků je nesmrtelným a nevyčerpatelným zdrojem humoru!

Obsah:

1.Hlustvisihák ve vrátnici00:09:14
2.Hlustvisihák statistikem00:07:58
3.Metoda00:04:28
4.Konkurz na vrátného v baru00:06:59
5.Hlustvisihák na horách00:05:38
6.Hlustvisihák mění byt00:09:34
7.Konkurz na průvodce výstavy květin00:08:32
8.Setkání v lázních00:03:57
9.U lékaře00:04:23
10.Cesta na Křivoklát00:05:36
11.Šťastnou cestu00:08:15
Naše katalogové číslo
135596
Délka
01:14:42
Katalogové číslo výrobce
SU5858-2
Styl
humorný
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Supraphon
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila audiokniha vám?

Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.
Kniha: Malý princ (Antoine de Saint-Exupéry), 2022
Malý princ
  • Antoine de Saint-Exupéry