Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Lewin's Genes XI (Jocelyn Krebs). Jones and Bartlett, 2013
Kniha: Lewin's Genes XI (Jocelyn Krebs). Jones and Bartlett, 2013

Lewin's Genes XI

Molecular Biology is a rapidly advancing field with a constant flow of new information and cutting-edge developments that impact our lives. Lewin's GENES has long been the... Číst víc

3,0 1 hodnocení
Nakladatel
Jones and Bartlett, 2013
Počet stran
930

Molecular Biology is a rapidly advancing field with a constant flow of new information and cutting-edge developments that impact our lives. Lewin's GENES has long been the es-sential resource for providing the teaching community ... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtvrtý díl dystopické senzace. Kniha Jsem sledovaná, Tahereh Mafi. NAKLADATEL YOLi CZ, 2026. Zjistit více

Více o knize

Molecular Biology is a rapidly advancing field with a constant flow of new information and cutting-edge developments that impact our lives. Lewin's GENES has long been the es-sential resource for providing the teaching community with the most modern presenta-tion to this dynamic area of study. GENES XI continues this tradition by introducing the most current data from the field, covering gene structure, sequencing, organization, and expression. It has enlisted a wealth of subject-matter experts, from top institutions, to provide content updates and revisions in their individual areas of study. A reorganized chapter presentation provides a clear, more student-friendly introduction to course material than ever before. Updated content throughout to keep pace with this fast-paced field. Reorganized chapter presentation provides a clear, student-friendly introduction to course material. Expanded coverage describing the connection between replication and the cell cy-cle is included, and presents eukaryotes as well as prokaryotes. Available with new online Molecular Biology Animations.
Naše katalogové číslo
183161
Počet stran
930
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
215×275 mm
Hmotnost
1754 g
ISBN
9781284027211
Rok vydání
2013
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Jones and Bartlett
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

3,0 / 5
0
0
1
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Andrej
Neověřený nákup
9.8.2016
Predošlé vydania od B. Lewina sa mi páčili viac.
Táto kniha je dobrá, pokiaľ má človek základy molekulárnej biológie v malíčku, a chce sa v nej "vŕtať" viac. Ako študentovi molekulárnej biológie mi celkom vyhovovala, avšak rozhodne neodporúčam, ak je čitateľ bez základov.
Rovnako sa mi nepáči, že J. Krebs kapitoly veľmi orezala. 9. a 10. vydania majú síce obrázky, ktoré sú aktuálnejšie, aj nejaké aktuálnejšie informácie, avšak napr. pri kapitole o splicingu nie je poriadne opísaná funkcia hlavných komponent + obrázok priebehu splicingu je veľmi nezrozumiteľný. Pri viacierich kapitolách som musel študovať zo starších vydaní (konkrétne mám najradšej 9. a 8. vydanie od B. Lewina, v tomto poradí).
Napriek tomu knihu odporúčam, no dúfam, že tieto nedostatky sa v ďalšom vydaní odstránia.
reagovat

Na dětství nemám jedinou šťastnou vzpomínku. Tím nechci říct, že jsem během těch let nikdy nezakusil pocit štěstí nebo radosti. Utrpení je zkrátka totalitní: vše, co se vymyká jeho záběru, vymaže.
Kniha: Skoncovat s Eddym B. (Édouard Louis), 2018
Skoncovat s Eddym B.
  • Édouard Louis