Využijte poštovné zdarma od 300 Kč s PPL právě teď!
Vybrat knihy
Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015

121 Kč

Při nákupu nad 999 Kč
poštovné zdarma
Přečtená
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015
Přečtená
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015

The Sky Is Everywhere
Přečtená

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For fans of John Green... Číst víc

4,1 51 hodnocení
Věk
14+
Nakladatel
Walker books, 2015
320 stran
4-5 hodin čtení

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For fans of John Green... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Mírně opotřebovaná
  • Angličtina

121 Kč

Cena nové knihy: 318 Kč
Skladem
Posíláme ihned
Další přečtené knihy (8)
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Penguin Books, 2015
Brožovaná vazba
Výborný stav Angličtina, 2015
Skladem

The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Penguin Books, 2015
Brožovaná vazba
Mírně opotřebovaná Angličtina, 2015
Skladem

The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015
Brožovaná vazba
Výborný stav Angličtina, 2015
Skladem

The Sky is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2011
Brožovaná vazba
Výborný stav Angličtina, 2011
Skladem

Nebe je všude - Jandy Nelson, CooBoo CZ, 2015
Pevná vazba
Výborný stav Čeština, 2015
Skladem

Nebe je všude - Jandy Nelson, CooBoo CZ, 2015
Pevná vazba
Mírně opotřebovaná Čeština, 2015
Skladem

Nebo na dosah - Jandy Nelson, Slovart, 2017
Pevná vazba
Výborný stav Slovenština, 2017
Skladem

Nebo na dosah - Jandy Nelson, Slovart, 2017
Pevná vazba
Mírně opotřebovaná Slovenština, 2017
Skladem

Další přečtené knihy

Přečtené knihy nám můžete poslat i vy!

Pošlete nám svoje přečtené knihy a získejte poukázku na nákup.

Vyzkoušet Knihovrátek

Proč nakupovat na Martinus.cz?

  • Doprava zdarma od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Hora v moři - Ray Nayler, Host, 2024
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015
121 Kč

Více o knize

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell, a novel from Jandy Nelson, the bestselling and award-winning author of I'll Give You the Sun. Beautiful, funny and heartfelt, The Sky Is Everywhere is about love and forgiveness. Seventeen-year-old Lennie Walker spends her time tucked safely and happily in the shadow of her fiery older sister, Bailey. But when Bailey dies abruptly, Lennie is catapulted to centre stage of her own life - and suddenly finds herself struggling to balance two boys. One boy takes Lennie out of her sorrow; the other comforts her in it. But the two can't collide without Lennie's world exploding...
Číst víc
Počet stran
320
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
129×198 mm
Hmotnost
256 g
Rok vydání
2015
Věkové doporučení
14+
Naše katalogové číslo
1095463
Styl
romantický
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Walker books
Pro koho
new adult, pro dívky
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,1 / 5

51 hodnocení

26
13
6
3
3

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

3

Zažratá knihomolka, ktorá miluje knihy. Všade kde idem musím mať pri sebe aspoň jednu knihu.

Karin Kuncová
Ověřený zákazník
27.1.2022
Nič moc...
Aj keď to veľa ľudí chváli, ja nemôžem. Viem že dosť ľudí so mnou nebude súhlasiť, ale píšem len svoj názor. Dávam šancu knihám a aj tejto som dala. Akože neľutujem že som si ju kúpila či prečítala lebo aspoň viem. Podľa mňa ten dej bol o jednom a tom istom a opakovalo sa to, a to ako sa spamätavala so sestrinej smrti a plus ten nepodarený milostný trojuholník čo bolo hneď jasne s kým skončí. A také o ničom to bolo... Číst víc
Gabriela K.
Neověřený nákup
11.8.2021
Od tohto autora som si kúpila knihu prvý krát. Neľutujem. Nebo ma dosah ma veľmi zaujalo až natoľko že v priebehu jedného poludnia som ju celú prečítala. Veľmi sa mi páčilo, ako to nakoniec skončilo no počas čítania mi jej bolo občas strašne ľúto. Odporúčam prečítať. Číst víc
30.3.2020
Už dlhšie som ju mala na poličke, no dostala som sa k nej až teraz. Zaujala ma, pretože od Jandy Nelson už jednu knihu vlastním a veľmi sa mi ľúbila. Spočiatku som mala veľké očakávania, potom som prečítala niekoľko recenzií a nie všetky boli pozitívne, čo mi robilo trošku obavy. Nakoniec som jej dala šancu.
Musím povedať, že nebola hrozná. Nebola moc náročná, skôr oddychová. Aj keď je niekedy smutná, je veľmi pekne napísaná. Lennieinú bláznivú rodinu si podľa mňa zamiluje asi každý.
Číst víc
11.3.2020
Nebo na dosah
Po prečítaní knihy Dám ti aj slnko od tejto autorky som čakala niečo rovnako dobré. Očakávania sa ale nenaplnili a prišlo sklamanie. Kniha rozoberá zaujímavý príbeh, má veľa pekných myšlienok, ale mne tam niečo chýbalo. Postavy boli zaujímavé, ale žiadnu som si veľmi neobľúbila. Dej bol veľmi predvídateľný a milostný trojuholník na nič. Jednoducho prišlo sklamanie z očakávaní. Ak si chcete prečítať niečo od tejto autorky, radšej siahnite po knihe Dám ti aj slnko (tá je úžasná). Táto kniha by sa mohla páčiť skôr mladším čitateľom. Mňa osobne až tak nezaujala, čo ma dosť mrzí. Číst víc
Saral
Neověřený nákup
14.8.2019
Obľúbená kniha
Je to moja najobľúbenejšia kniha, už som si ju par krát prečítala. Škoda, že spisovateľka nemá viac kníh, kniha bola napísaná úžasne. Táto kniha je smutná a zároveň tak nádherná. Vždy ostatným odporúčam túto knihu, aby si ju prečítali! :) Číst víc
Veronika Bilesova
Ověřený zákazník
22.6.2018
Ak ste žena a používate riasenku/maskaru, pozor pri tejto knihe.
Pretože ja som si u niektorých pasážach poplakala, lebo boli akoby skopírované z môjho mentálneho denníka po strate milovanej osoby. Autorku poznám len krátko, no dostala ma. Niektorí z nás tento typ kníh potrebujú, hoci je to YA literatúra. Číst víc
Nikola
Neověřený nákup
29.12.2017
Najlepší vianočný darček
Sama som si knihu vybrala ako vianočný darček a Vôbec toho neľutujem. proste úplná top,top,top kniha. dej, postavy, všetko,...nevedela som sa od nej odtrhnúť a prečítala som ju za jeden deň. stránky šli samé a ani som sa nenazdala a bol koniec. Nádherný zážitok. tento príbeh zostane v mojom srdci nekonečne dlho a myslím, že túto knihu u mňa neprekoná žiadna iná veľmi rýchlo. normálne mám chuť ju začať čítať znova. Číst víc
Marcela
Neověřený nákup
15.2.2017
prečo
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, prečo sa vydanie knihy stále posúva??
České cooboo vydalo knihu ešte v roku 2015, slovenské vydanie bolo naplánované niekedy na jar 2016, potom na jeseň, nakoniec pozerám že február 2017, oki pohoda.. otvorím to dnes a kričí na mňa dátum 30.5.2017.. jako vážne ? -.-
A bude sa potom termín opäť presúvať, alebo sa knihy už konečne dočkáme ?
Číst víc
Marcela
Neověřený nákup
11.6.2017
Názor čitateľa
Smutné, že sa to opäť posunulo o dva mesiace. Tejto knihy sa snáď ani nedočkáme... Číst víc
20.2.2017
Názor čitateľa
Pekný deň, skutočný termín vydania akéhokoľvek titul závisí vždy od reálnych možností vydavateľa, ktoré ovplyvňuje veľmi veľa faktorov. Žiaľ, nie vždy je možné vydať titul v termíne, ako to vydavateľ pôvodne plánoval - tak, ako v tomto prípade. Podľa našich informácií, by však tento titul Nebo na dosah mal v priebehu júna 2017 definitívne uzrieť svetlo sveta na našom knižnom trhu :) Číst víc

„Nejlepší způsob, jak se zbavit nočních můr, je převyprávět je do záchodové mísy a pak spláchnout.“