Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Umění a politika (Ondřej Jakubec). Barrister & Principal, 2014
Kniha: Umění a politika (Ondřej Jakubec). Barrister & Principal, 2014

Umění a politika

Sborník 4. sjezdu historiků umění

Publikace je čtvrtým svazkem již ucelené řady, která pramení z pravidelných sjezdů českých historiků umění, z nichž ten poslední se konal v září 2012 v Brně. Po deseti letech od... Číst víc

Nakladatel
Barrister & Principal, 2014
Počet stran
384

Publikace je čtvrtým svazkem již ucelené řady, která pramení z pravidelných sjezdů českých historiků umění, z nichž ten poslední se konal v září 2012 v Brně. Po deseti letech od 1. sjezdu českých historiků umění se tak znovu nabízí možnost... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub. Naše kniha měsíce. Kniha Lazár, Nelio Biedermann. NAKLADATEL Prostor, 2026. Zjistit více

Více o knize

Publikace je čtvrtým svazkem již ucelené řady, která pramení z pravidelných sjezdů českých historiků umění, z nichž ten poslední se konal v září 2012 v Brně. Po deseti letech od 1. sjezdu českých historiků umění se tak znovu nabízí možnost sledovat aktuální názory a tendence v oboru dějin umění, které se tentokrát věnovaly široce formulovanému problému vztahu umění, moci a nejrůznějších "politik". Třiatřicet domácích historiků umění v knize představuje své příspěvky v rámci pestrých tematických bloků: "Umění, moc a politika", "Umění, liturgie a náboženské akce ve veřejném prostoru", "Umění a politika v mimoevropské oblasti", "Umění a národní / státní reprezentace" a nakonec i tematický blok "Umění vystavovat - kurátor jako interpret a tvůrce".
Naše katalogové číslo
178867
Počet stran
384
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
172×242 mm
Hmotnost
809 g
ISBN
9788074850233
Rok vydání
2014
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Barrister & Principal
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Život je jako oceán. Cokoli špatného nebo dobrého do něj vhodíme, se nám vrátí.