Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: The New Sweater (Oliver Jeffers). Philomel, 2012
Kniha: The New Sweater (Oliver Jeffers). Philomel, 2012

The New Sweater

The New York Times Best-Illustrated picture book, now in an oversized trim for added value and fun! The Hueys are small and mischievous, unique compared to the world's other... Číst víc

1. díl série
The Hueys
Věk
4-6
Nakladatel
Philomel, 2012
32 stran
35 minut čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

The New York Times Best-Illustrated picture book, now in an oversized trim for added value and fun! The Hueys are small and mischievous, unique compared to the world's other creatures - but hardly unique to one another... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Cena: 461 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Městečko Bootleg Springs je zpátky. Kniha Sklenky a doteky, Lucy Score, Claire Kingsley. NAKLADATEL Ikar CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

The New York Times Best-Illustrated picture book, now in an oversized trim for added value and fun!

The Hueys are small and mischievous, unique compared to the world's other creatures - but hardly unique to one another. You see, each Huey looks the same, thinks the same, and does the same exact things. So you can imagine the chaos when one of them has the idea of knitting a sweater! It seems like a good idea at the time - he is quite proud of it, in fact - but it does make him different from the others. So the rest of the Hueys, in turn, decide that they want to be different too! How? By knitting the exact same sweater, of course!

The first in a series of child-friendly concept books by the #1 bestselling artist of The Day the Crayons Quit, How to Catch a Star, Stuck, and This Moose Belongs to Me, THE NEW SWEATER proves that standing apart can be accomplished even when standing together.
Naše katalogové číslo
166008
Počet stran
32
Vazba
pevná vazba
ISBN
9780399257674
Rok vydání
2012
Věkové doporučení
4-6
Jazyk
angličtina
1. díl série
The Hueys
Nakladatel
Philomel
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Kniha: The New Sweater (Oliver Jeffers). Philomel, 2012
Kniha: How to Catch a Star (Oliver Jeffers). HarperCollins, 2005
643 Kč

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Kupte společně
Kniha: The New Sweater (Oliver Jeffers). Philomel, 2012
Kniha: How to Catch a Star (Oliver Jeffers). HarperCollins, 2005
643 Kč
Otče náš, jenž jsi na nebesích, co tam pořád v tom nebi děláš, slez už konečně a buď tady se mnou dole.
Kniha: Neděle odpoledne (Viktorie Hanišová), 2022
Neděle odpoledne
  • Viktorie Hanišová