Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Hudební CD: Hotel v tiché ulici (Indies Scope). Indies Scope, 2012
Hudební CD: Hotel v tiché ulici (Indies Scope). Indies Scope, 2012

Hotel v tiché ulici

Jemné skladby citlivě doplnili Vilém Spilka (kytara), Petr Pospíšil (kontrabas), Honza Vašina (saxofon), Martin Kleibl (bicí) a Luboš Malina (banjo, irská flétna) a výsledkem... Číst víc

Nakladatel
Indies Scope, 2012

Jemné skladby citlivě doplnili Vilém Spilka (kytara), Petr Pospíšil (kontrabas), Honza Vašina (saxofon), Martin Kleibl (bicí) a Luboš Malina (banjo, irská flétna) a výsledkem jsou akusticko-elektronické písně s řadou skvělých instrumentálních výkonů... Číst víc

  • Hudba
Cena: 235 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 5 – 10 dnů
Tento titul momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ho dokážeme sehnat a odeslat do 5 – 10 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub Maritnus. Naše kniha měsíce. Kniha Sybil header, Virginia Evans. NAKLADATEL Jota, 2026. Zjistit více

Více o titulu

Jemné skladby citlivě doplnili Vilém Spilka (kytara), Petr Pospíšil (kontrabas), Honza Vašina (saxofon), Martin Kleibl (bicí) a Luboš Malina (banjo, irská flétna) a výsledkem jsou akusticko-elektronické písně s řadou skvělých instrumentálních výkonů, které podporují celkové vyznění alba.
Autorsky album stojí na textech básnířky a textařky Lady Šimíčkové, kterým Ivo Cicvárek opatřuje originální hudební oblek. Kromě Ivo Cicvárka se zhudebnění tří textů ujal Slávek Janoušek, zajímavý šanson Ladě věnoval také bluesman Pepa Streichl.
Nejzásadnějším bodem celého alba zůstává samotný materiál, v němž se Lada Šimíčková jako textařka představuje ve vrcholné formě – střídá poetické i lyrické písně plné snivých obrazů s víceznačnými lidskými příběhy. A přestože Lada Šimíčková se sama nepovažuje za zpěvačku, dokáže svým veršům vtisknout nezaměnitelnou, emotivní, ale zároveň civilní a velmi prostou podobu. To vše činí z nahrávky více než zajímavou událost na české moderní písničkářské scéně. Zvlášť pro vyznavače jemného promyšleného zvuku, kde každý tón doprovodné skupiny, každá fráze a každá emoce v hlase má svoje místo.
Naše katalogové číslo
653099
Délka
41 min.
 
CD obal
Jazyk
čeština
ISBN
8595026651326
Datum vydání
24. 5. 2012
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Hudební CD: Hotel v tiché ulici (Indies Scope). Indies Scope, 2012
Hudební CD: Bratr sestry (Indies Happy Trails). Indies Happy Trails, 2012
469 Kč

Hodnocení

Jak se líbilo album vám?

Kupte společně
Hudební CD: Hotel v tiché ulici (Indies Scope). Indies Scope, 2012
Hudební CD: Bratr sestry (Indies Happy Trails). Indies Happy Trails, 2012
469 Kč
Nechci na tobě, abys mě měl takhle rád pořád, ale chci, aby sis to pamatoval. Někde ve mně bude vždycky ten člověk, kterým jsem dnes večer.
Kniha: Něžná je noc (Francis Scott Fitzgerald), 2012
Něžná je noc
  • Francis Scott Fitzgerald