Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Hudební CD: Sto tisíc slov (René Souček). René Souček, 2017
Hudební CD: Sto tisíc slov (René Souček). René Souček, 2017

Sto tisíc slov

Písničkář a autor oficiální hymny města Frýdku-Místku, hrající vlastní tvorbu na kytaru a ukulele, vydal již druhou svou desku. Pointa jeho písní baví publikum ve veselé poloze,... Číst víc

Nakladatel
René Souček, 2017

Písničkář a autor oficiální hymny města Frýdku-Místku, hrající vlastní tvorbu na kytaru a ukulele, vydal již druhou svou desku. Pointa jeho písní baví publikum ve veselé poloze, ale dokáže i výrazně zasáhnout srdeční oblast.. Číst víc

  • Hudba
Cena: 249 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtvrtý díl dystopické senzace. Kniha Jsem sledovaná, Tahereh Mafi. NAKLADATEL YOLi CZ, 2026. Zjistit více

Více o titulu

Písničkář a autor oficiální hymny města Frýdku-Místku, hrající vlastní tvorbu na kytaru a ukulele, vydal již druhou svou desku. Pointa jeho písní baví publikum ve veselé poloze, ale dokáže i výrazně zasáhnout srdeční oblast v pomalých a dumavých písních. Doprovázen svým věrným cajoníkem Markem Hlostou nahrál na album 14 nových písní za pomoci vzácných hostů jako je třeba Adéla Jonášová,Pavlína Jíšová, Petr Piny Pinkas, Martina Pavelková ad.! Na albu se René se předvádí nejen jako výborný kytarista a schopný textař, ale i jako výtečný hráč na tenorové ukulele, tedy nástroj v našich zemích a ve folku zvláště ne příliš na této úrovni používaný. Různorodými písněmi, od zadumané generační výpovědi přes satiru až po rozverné písničky, které díky jeho slezskému přízvuku dodávají písním na autentičnosti a zajímavosti. K řadě výtečných písničkářů na severní Moravě patří již i René Souček z Frýdku -Místku, který svou tvorbou, její interpretací a šíří záběru patří k tomu nejlepšímu, co u nás v současném folku můžeme slyšet.
Naše katalogové číslo
654527
Délka
50 min.
 
CD obal
Jazyk
čeština
ISBN
8595026641433
Datum vydání
21. 4. 2017
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Hudební CD: Sto tisíc slov (René Souček). René Souček, 2017
Hudební CD: Česká mše vánoční (Radioservis). Radioservis, 2016
498 Kč

Hodnocení

Jak se líbilo album vám?

Kupte společně
Hudební CD: Sto tisíc slov (René Souček). René Souček, 2017
Hudební CD: Česká mše vánoční (Radioservis). Radioservis, 2016
498 Kč
Kde leží tvůj poklad, tam bude i tvé srdce.