Barva nachu - Alice Walker, Kontrast Vintage, 2024
Californication 4. série - David Von Ancken, John Dahl, Bart Freundlich, Scott Winant, Michael Lehmann, Stephen Hopkins, Adam Bernstein, David Duchovny, Magicbox, 2012

300 Kč

Při nákupu nad 799 Kč
poštovné zdarma
Californication 4. série - David Von Ancken, John Dahl, Bart Freundlich, Scott Winant, Michael Lehmann, Stephen Hopkins, Adam Bernstein, David Duchovny, Magicbox, 2012
Californication 4. série - David Von Ancken, John Dahl, Bart Freundlich, Scott Winant, Michael Lehmann, Stephen Hopkins, Adam Bernstein, David Duchovny, Magicbox, 2012

Californication 4. série

2DVD

  Hank Moody se v životě nenudí… Nemůže si zkrátka pomoct. Číst víc

  Hank Moody se v životě nenudí… Nemůže si zkrátka pomoct. Číst víc

  • DVD film
  • Čeština, angličtina

  300 Kč

  U dodavatele 5 ks
  Posíláme do 2 dnů

  Potřebujete poradit knihu?

  Zeptejte se online knihkupce!

  Proč nakupovat na Martinus.cz?

  • Doprava zdarma nad 799 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

  Naši skřítci doporučují

  Barva nachu - Alice Walker, Kontrast Vintage, 2024
  Californication 4. série - David Von Ancken, John Dahl, Bart Freundlich, Scott Winant, Michael Lehmann, Stephen Hopkins, Adam Bernstein, David Duchovny, Magicbox, 2012
  300 Kč

  Více o titulu

  Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme sušenky.
  Povolit cookies a zobrazit  Třetí kapitola originální série Californication televize Showtime® se uzavřela ve chvíli, kdy nepolepšitelný spisovatel míří do vězení za útok na přítele své provokativní nezletilé ex milenky Mii. Sen o domově s Karen a Beccou se ocitá v troskách, ale díky skandálu kolem jeho nové knihy se z Hanka v Hollywoodu stává v mnoha ohledech žádané zboží. Dokáže proplout chaosem, který vládne v jeho životě a vyjít z něho jako vítěz? Odpověď nabízí tato dvě DVD s 12 dekadentně nestydatými epizodami ze čtvrté řady.

  Disk 1

  Epizoda 1
  Exil na Main Street
  Hank Moody (David Duchovny) sedí za mřížemi a internetem se šíří čerstvé zprávy o posledním hollywoodském sexuálním skandálu, který odstartovala kniha jedné lolitky. Hankovo nejtemnější tajemství je na světě. Když ho Charlie (Evan Handler) konečně dostane na kauci ven, dozvídá se Hank, že se nesmí vrátit domů. Pak se seznámí s půvabnou právničkou Abby Rhoadsovou (Carla Gugino), která se proti veškerému svému zdravému rozumu rozhodne ho hájit.

  Epizoda 2
  Sebevražda osvobodí
  Z Hanka je nežádoucí host a Marcy (Pamela Adlon) už je z něj doslova na zvracení - zvlášť když ho ráno najde vedle sebe v posteli. Hank přichází pozdě na schůzku se svou advokátkou a ta začíná pochybovat nejen o Hankových úmyslech, ale i o svém setrvání v celém případu. Charlie Hanka seznámí s vycházející hvězdičkou Sashou Binghamovou (Addison Timlin) a živelným oscarovým hercem Eddiem Nerem (Rob Lowe), který se má v připravovaném filmu ujmout role Hanka.

  Epizoda 3
  Domove, sladký domove
  Hank se nechtěně předávkuje a probere se v nemocnici. Zničená Karen (Natascha McElhone) ho pozve domů a Hank neví, jestli je po smrti, nebo v nebi. Becca (Madeleine Martin) dostane od zpěvačky Pearl (Zoë Kravitz) nabídku zahrát si v její nové kapele The Queens of Dogtown. Hankovi mezitím dojde, že je na něj Karen milá jen proto, že se podle ní pokusil o sebevraždu. Jak dlouho mu Becca dovolí skrývat před matkou pravdu?

  Epizoda 4
  Opičárna
  Hank se od advokátky Abby dozví, že půjde před soud za pohlavní zneužití. Ještě před tím ale stihne dokončit scénář k filmu P&P a Charlie ho dovleče na schůzku s režisérem, producentem a excentrickým finančníkem Zigem Samitaurem (Fisher Stevens). The Queens of Dogtown začnou zkoušet u Runklových. Když se Karen s Marcy vrátí domů, kápne si Karen do noty s nekonvenčním umělcem a zároveň Pearliným otcem Benem (Michael Ealy).

  Epizoda 5
  Mrtvolka
  Marcy odveze Charlieho na pohotovost s vážným úrazem, který si způsobil při holení. Ošetřující lékař jim prozradí, že Charlieho vasektomie byla naprostá fušeřina. Cestou na večeři s Abby narazí Hank na Miu (Madeline Zima) a její představitelku v připravovaném filmu Sashu Binghamovou. Nepříjemnosti se ještě znásobí, když se na internetu objeví tajně pořízené snímky Hanka a jeho údajné oběti a všechno se tím změní.

  Epizoda 6
  Právníci, zbraně a prachy
  Když se kompromitující snímky Hanka dostanou až k žalobci, přijde Hank o možnost dohodnout se s ním na částečném přiznání a Abby odmítne Hanka dále hájit. Skandál s fotografiemi také způsobí, že Sasha zruší svoji účast ve filmu. Kosmetička Marcy se dostaví k zákaznici domů, jenže namísto epilace ji tu čeká dvorný producent filmu P&P Stu Beggs (Stephen Tobolowsky), se kterým se při práci a sledování westernů nakonec dá dohromady.

  Disk 2
  Epizoda 7
  Odmítnutá
  Překvapivý obrat z předchozí noci způsobí, že se Abby znovu ujme Hankova případu. Během odpoledního golfu se ho navíc snaží dát dohromady se svým firemním partnerem, jenže výsledek je rozpačitý. Hanka rozčílí zjištění, že Karen a Ben se vídají stále častěji a že spolu jdou dokonce i na koncert Becciny kapely. Stu a Marcy mezitím požádají Charlieho, aby jim pomohl dostat do Showtime® jeden nový seriál.

  Epizoda 8
  Světla. Kamera. Blbec.
  Hank se pustí do přepisování dialogů pro další díl veleúspěšného filmu o zombiích se Sashou Binghamovou v hlavní roli, který vzniká pod vedením stále frustrovanějšího režiséra (Todd Louise). Večer se pak Hank v hotelovém baru seznámí s pěstěnou ženou (Callie Thorne). Odhalení, že má k Sashe ještě blíž než on sám, může znamenat konec jeho nového lukrativního angažmá.

  Epizoda 9
  Další krásný den
  Když se Hank po poslední poradě s Abby vrátí do svého hotelového pokoje, zjistí, že ho pro neplacení účtů vystěhovali, a následující noc proto stráví v autě. Pak ho Becca s Karen vezmou k sobě, aby s nimi strávil poslední víkend, než začne soud. Jenže víkendovou rodinnou idylu naruší Karenino rande s Benem. A začíná odpočítávání.

  Epizoda 10
  Soud
  Je první den procesu a jinak sebejistý Hank je po nepříjemném setkání s Billem (Damian Young) před soudní budovou evidentně nervózní. Advokátka Abby se ho snaží uklidnit, jenže žalobce má dost důkazů na to, aby se jeho vyhlídky zdály být docela temné. Svědkové vypovídají špatně a než přijde na řadu Mia, zdá se být Hankův případ všelijaký, jen ne ztracený.

  Epizoda 11
  Poslední večeře
  Hank čeká na rozsudek a prožívá děsivé denní můry. Když se emoce trochu uklidní, potká Hank svou starou známou Trixie (Judy Greer), ale ani její společnost mu nestačí. Hank použije část svých čerstvě vydělaných peněz na nákup dalšího ojetého porsche. Za volantem uvažuje o útěku z L. A., jenže pak ho jeden telefonát přiměje strávit poslední noc v náruči rodiny.

  Epizoda 12
  … a spravedlnost pro všechny
  Hank vezme Abby k Stuovi a Marcy na oslavu zahájení natáčení filmu P&P. Ke svému překvapení tam potká Karen a jejího nového nápadníka Bena, kteří pro něj mají nějaké zprávy o Becce. Všichni se dobře baví, i Sasha Binghamová, ale jen do chvíle, než se Eddie Nero, který se teď chová přesně jako Hank, poněkud nevhodně pustí do Karen a než Charlieho milenka Peggy použije proti svému příteli násilí. Rozsudek je sice na světě, ale jedna otázka zůstává nezodpovězená: jak Hankův trest ovlivní jeho společnou budoucnost s Karen a Beccou?
  Číst víc

  Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

  Nahlásit chybu

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Hodnocení

  Jak se líbil film vám?

  „Vybudovali si neúplné a asymetrické přátelství, tvořené dlouhými pauzami a spoustou mlčení, jakýsi prázdný čistý prostor, kam se oba mohli vracet a nadechnout se, když je školní zdi sevřely natolik, že už dál nemohli ignorovat pocit, že se dusí. “

  Osamělost prvočísel - Paolo Giordano, 2021
  Osamělost prvočísel
  Paolo Giordano