Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Jedenáct minut
E-kniha

Román Paula Coelha vypráví příběh o lásce a sexu, ale především je odvážným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu. Číst víc

4,5 58 hodnocení
Nakladatel
Argo, 2012
222 stran
4 hodiny čtení

Román Paula Coelha vypráví příběh o lásce a sexu, ale především je odvážným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu. Číst víc

  • EPUB

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

    MOBI

    Přečtete na zařízeních:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
    • Počítač s příslušnou aplikací

    Více informací v našich návodech

  • Čeština

138 Kč

Ihned ke stažení
Máte čtečku, tablet nebo mobil? Stáhněte si do nich e-knihu! Budete ji mít hned a ještě ušetříte život stromů. Více informací o e-knihách najdete zde.
Jak číst e-knihy?

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Máme více než 300 000 knih skladem
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Sára Zeithammerová - Příběh o lásce, víře a nekonečné vůli
E-kniha: Jedenáct minut (Paulo Coelho)
E-kniha
138 Kč
Ihned ke stažení
Máte čtečku, tablet nebo mobil? Stáhněte si do nich e-knihu! Budete ji mít hned a ještě ušetříte život stromů. Více informací o e-knihách najdete zde.

Více o eknize

Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními „vzory“ a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat.Coelhův román Jedenáct minut není konvenčním vyprávěním o lásce a sexu, ale odvážným a velmi potřebným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu.
Naše katalogové číslo
811499
Počet stran
222
Rok vydání
2012
Styl
psychologický, filozofický, historický, dobrodružný
Jazyk
čeština
Překlad
Původ
Brazílie, zahraniční
Nakladatel
Argo
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,5 / 5
43
7
5
2
1

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

Erzebet
Neověřený nákup
10.4.2019
Najlepsia Coehlovka
Toto bola moje prve stretnutie s autorom, mozno preto na mna zaposobila vyborne, vobec mi nevadila dievcenska naivita, ktora patri k zivotu...pre mna ukazka , ze nielen sex je vo vztahu potrebny
Eva
Neověřený nákup
25.6.2017
Já jsem si tuto knížku velmi oblíbila. Příběh je poutavý a myslím, že autor si vybral velmi zajímavé téma. Za mě je tato knížka jasnou volbou. Paulo Coelho má více krásných a zajímavých knížek.
Šárka
Neověřený nákup
3.10.2016
Knihu bych určitě doporučila k přečtení, především mě zaujala hlavní pointa knihy. Jediné, co mě moc v knize nebavilo, byly zápisky z Mariina deníku, ty jsem občas přeskakovala, líbil se mi spíše samotný příběh, než Mariiny dlouhosáhlé myšlenkové pochody. Líbí se mi také nový Coelho styl psaní, méně nábožensých řečí, více z příběhu. Celkově je to kniha, která ve mě doznívá ještě teď, několik dnů po přečtení.
Eva
Neověřený nákup
14.12.2014
Názor čitateľa
..kniha je pre mňa a moje dcéry veľmi zaujímavá,putuje medzi nami troma ako pútnik. Vždy nám má čo povedať. Čítam ju vždy keď hľadám odpovede v mojom živote, čo som urobila dobre...
Silvia Chantal
Neověřený nákup
18.11.2012
Prekvapivy dopad
Ja mam po prvom precitani s touto knihou problem. Nemohla som sa zbavit pocitu, ze myslienky Marie su vlastne myslienkami autora, co by aj bolo v poriadku, ale ja ako citatel to nemam vnimat, preto mi jej dusevne pochody prisli nedoveryhodne. Ten pribeh ma nedokazal do seba vtiahnut. Az koniec, ten ma dojal k slzam a vtedy ma prekvapilo, ze sa ma to predsa dotklo napriek mojim namietkam. Nejde o prazdnu knihu! Treba ju precitat viackrat a nechat ju dozniet. Mozno sa mi to pomotalo v hlave aj s inymi nametmi poslednych tyzdnov, ale pre mna bola najdolezitejsia idea, ktoru som si odniesla, ze ako zena nemozem ocakvat od muza, ze mu budu same od seba zrozumitelne veci, ktore su pre mna nad slnce jasnejsie. V dnesnom uponahlanom svete sa malokedy zastavim a popremyslam nad dovodmi, len chcem, aby veci fungovali - za kazdu cenu :-) a taketo knihy mi pomahaju spomalit.
Katchicaa
Ověřený zákazník
9.8.2008
..kniha s pre mňa fakt nečakaným záverom..
..každý sa tu pozastavuje nad naivitou a hlúposťou hlavnej hrdinky Marie, a asi len ja som ňou bola vrcholne unesená.. Všetko jej zmýšľanie bolo do hĺbky prepracované, a každučká veta, ktorá z jej úst vyšla, či každý jeden čin, ku ktorému sa odhodlala, mali svoje opodstatnenie, a väčšinou zcela logické.. Nato, že bola prezentovaná ako hlúpe dedinské dievča, jej zmýšľanie bolo hlbšie, než všetkých ostatných študovaných ľudí v meste, s ktorými sa stretla.. a keď ostatní ten pocit nemajú, odporúčam si spätne prečítať aspoň jej zápisky z denníka.
..ja som sa s Mariou napríklad dokázala stotožniť /pričom však ani zmýšľanie nemám ako ona, ani na jej činy sa zďaleka nechytám./, počas čítania som mala neustále pred očami jej obraz, ktorý som si však nevymyslela, jasne vyplýval z deja.
Až do trištvrte knihy som sa od nej nevedela odtrhnúť, keď v tom zrazu..z pútavosti niečo upustilo. A až po poslednej kapitole som si spätne uvedomila, že i napriek tomu, čím som sa prekusávala trošku ťažšie, a len preto, že som to vážne prečítať chcela.., že dielo ako celok, má neuveriteľné čaro, a nielen preto, že sa autor nebránil opisovaniu sexuálnych scén, že si nedával servítku pred ústa a nebránil sa žiadnemu opisu. Kniha sa mi stala jedinečnou pre svoj, ani nie tak atypický príbeh, ale pre jeho podanie. V istých momentoch sa mi spájala s "Veronikou", neviem síce prečo, hlavne v spojení knižnice a Marie.
..vždy som si myslela, že české knihy sa mi čítajú ťažko, ale.. nie je to jazykom.. Táto kniha sa číta sama, tu sa nerozlišuje, či sa číta ľahko alebo ťažko.. Fakt doporučujem..
19
Ověřený nákup
23.7.2008
...
...zo začiatku som bola zhrozená z toho, aká je hlavná hrdinka hlúpa a neuveriteľne ma rozčuľovala svojimi názormi a postojmi. Potom som si povedala: "Prestať, nie vždy sa musíš s konaním postavy stotožniť, aby si ocenila dobrú knihu." A zabralo. Chytila ma za srdce a doslova som ju zhltla. Ešte som sa nestretla s tým, aby sa postava tak prudko vyvíjala počas deja, čo ma prekvapovalo a fascinovalo zároveň. Čítala som aj Coelhovu Veroniku...a tú tiež zbožňujem. Je to niečo úplne iné ako "Maria", ale tiež krásne.
Ena
Ověřený zákazník
18.7.2008
jedenast minnut
milujem tuto knihu, priznam sa, ze necitam velmi casto, ale tuto knihu si precitam aj sto krat...
hygienik
Neověřený nákup
17.6.2008
Príručka pre mládež
Ako puberťák, som túto knihu hltal. Dala mi odpovede nie len o fyzických, ale predovšetkým o duševných (a také informácie sú zriedkavé) pochodoch do nečakane hlbokej miery aj o dôsledkoch, predčasných a nesprávnych rozhodnutí. Román ponúkne pohľad na sexualitu, odťažitý od kresťanstva, či naopak voľnomyšlienkárstva a umožní človeku vybrať si "vlastný smer". Text je písaný nízkym až naivným štýlom, ale svojich priaznivcov si nájde
Peter Lukajka
Ověřený zákazník
23.5.2008
Názor čitateľa
No tato kniha ma uplne dostala, fakt sa mi moc páčila.
Jedna z najlepších kních ktoré som kedy čítal.

Paulo Coelho

Nakladatelství Argo

Obchodní název
ARGO spol. s r. o.
Adresa
Milíčova 13
130 00 Praha 3
Česká republika
E-mail
argo@argo.cz
Člověk prochází přítomností se zavázanýma očima. Smí pouze tušit a hádat, co vlastně žije. Teprve později mu odvážou šátek s očí a on, pohlédnuv na minulost, zjistí, co žil a jaký to mělo smysl.
Kniha: Směšné lásky (Milan Kundera)
Směšné lásky
  • Milan Kundera